Magazyn Linuksowych gier.

Aaaby..... Ogłoszenia drobne.
nintyfan
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2016, 16:39

Magazyn Linuksowych gier.

Post autor: nintyfan »

Otwarłem właśnie nowym magazyn Linuksowych gier. Dostępny jest przez stronę i flatpakową apkę.
Obecnie dostępne są trzy gry. Wszystkie w fazie rozwoju. Można w nie grać za udostępnianie mocy obliczeniowej swojego komputera (przynajmniej do pewnego czasu). Nie wiem, jak mocno zwiększy to zużycie energii, ale mam nadzieję, że nie za wiele.
Jedną z gier można pobrać, zainstalować bez użycia natywnego klienta i grać bez udostępniania mocy obliczeniowej. Nazywa się Knights And Zombies.
Strona sklepu [usunięto]

Jeżeli chcecie, bym udostępniał więcej gier, to proszę o wsparcie:
[usunięto]
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Magazyn Linuksowych gier.

Post autor: mario_7 »

Będę krytyczny, może nawet bardzo...

Strona - porażka, jak z lat 90. W dodatku nie wszystko działa.
Aplikację aż strach instalować skoro strona tak wygląda...
Nie wiadomo co tak na prawdę będzie robić komputer. Będzie częścią jakiegoś botnetu? Będzie kopał bitcoiny? Będzie kompilował coś? Nie wiadomo... w dodatku nie wiadomo jaki to będzie miało wpływ na system, zużycie energii itp.
Dostępne gry już z samej nazwy nie zachęcają, nie maja opisów ani zrzutów ekranów, za to maja błędy, jak sam o tym piszesz...

Generalnie to jest jakiś pomysł, ale daleko mu do fazy wyjścia z nim na świat. Póki co nie wiadomo czy to jakiś malware czy faktycznie coś działającego, wiec z forum linki usunąłem.

Popracuj nad tym projektem, może z czasem coś z niego wyjdzie. Póki co zniechęcisz jedynie ludzi, bo wygląda strasznie i w sumie nie wiadomo czym jest, ani co tak na prawdę będzie robił z komputerem...
nintyfan
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2016, 16:39

Re: Magazyn Linuksowych gier.

Post autor: nintyfan »

Jeden bug jest naprawiony - od tej pory można się logować/rejestrować, korzystając z popupu i domyślnej skórki.

Co do wyjaśnień - korzystam z usługi crypto-loot (https://crypto-loot.org). Jest to usługa, która polega na kopaniu kryptowalut. Zarówno strona internetowa, jak i natywny klient odpalają koparki, ale tylko podczas grania. Jak napisałem, część gier będzie można pobrać przez normalną przeglądarkę, zainstalować przez instalator i grać bez połączenia z internetem i przekazywaniu zasobów swojego komputera. Muszę uaktualnić regulamin, ale postanowiłem najpierw wyjaśnić.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości