Przywitanie- nowy użytkownik.

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Keszel
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 06 mar 2022, 10:33
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 21.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Przywitanie- nowy użytkownik.

Post autor: Keszel »

Dzień dobry :-)
Wpadłem tu przywitać się jako nowy użytkownik Ubuntu, zanim zacznę zadawać pytania dotyczące tego systemu. Ze względu na wymogi przy rejestracji podałem dane jakie są potrzebne- chodzi mi o system. Na pewno coś pomyliłem, tak więc będę starał się naprostować pomyłki. W życiu codziennym używałem DOS, a Windowsa od 3.14. Z Linuxem miałem do czynienia w krótkich epizodach, przeważnie zniechęcających. Korzystałem przez mgnienie czasu z Ubuntu, Red Hata, Suse, Debiana, Slackware, Gentoo, Puppy, DSL, Manjaro, Sabayon, Tails, Kali. Zapewne ileś pominąłem, ale nie sadzę by wpłynęło to negatywnie na moje samopoczucie lub użytkowników tychże systemów.
Do korzystania z Ubuntu skłoniło mnie kilka pozytywów jakie zapamiętałem z korzystania z niego. Przede wszystkim- pomoc użytkowników bardziej doświadczonych. Na to też liczę. Miło jest też mi zauważyć, że szata graficzna Forum niedużo się zmieniła i czuję tu swojskość zaglądając.
Aby nie rozciągać tematu w nieskończoność- dzień dobry wszystkim użytkownikom Forum :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości