jak odzyskać kontakty z karty SIM po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
LUKER
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 158
Rejestracja: 28 mar 2009, 16:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Lublin

jak odzyskać kontakty z karty SIM po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych

Post autor: LUKER »

Panie i Panowie, mam pytanie tak jak podane jest w temacie. Robiłem dzisiaj przywrócenie telefonu Redmi 8 na Androidzie do ustawień fabrycznych.
I ten skurkowaniec usunął mi wszystkie kontakty z karty SIM. Zna ktoś może sposób jak te kontakty z SIM odzyskać. Próbowałem różnych metod znalezionych
w Internecie, ale nadają się one psu na budę. Będę wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: jak odzyskać kontakty z karty SIM po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych

Post autor: linuxozaurus »

Przywrócić z konta Google oczywiście pod warunkiem ze kontakty były zsynchronizowane z tym Googe.

A 2 opcja t twoim przypadku przywrócenie listy kontaktów z konta Xiaomi (marka Redmi to submarka XIAOMI) jeśli nie zakładałeś tego konta przed resetem to po trupie. Gdybyś miał założone konto xiaomi to po resecie miałbyś zablokowany telefon do czasu wpisania hasła do konta Xiaomi.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: jak odzyskać kontakty z karty SIM po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych

Post autor: Rocky2 »

Przywrócenie Ustawień Fabrycznych dotyczy systemu telefonu, a nie powinno wyczyścić danych na karcie sim. To powinno wyczyścic pamięć ale tylko na telefonie więc nie wiem jak to się stało. Trzeba było zrobić kopię przed. Jeśli tego nie zrobiłeś przed to nie przywrócisz bo nie ma skąd = zaczynasz przygodę ze smartfonem od nowa.
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
LUKER
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 158
Rejestracja: 28 mar 2009, 16:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Lublin

Re: jak odzyskać kontakty z karty SIM po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych

Post autor: LUKER »

już machnąłem na to ręką. Będę mądrzejszy na przyszłość :)
Awatar użytkownika
EmilWojciech
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2023, 22:46
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 24.04
Środowisko graficzne: Blackbox
Architektura: ARM
Kontakt:

Re: jak odzyskać kontakty z karty SIM po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych

Post autor: EmilWojciech »

telefon nie robi wipe karty sim, po prostu nie miałeś kontaktów na sim. Jedyna opcja odzyskania to konto google.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 56 gości