Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Rgl »

TECUMSEH12 pisze: 02 paź 2023, 17:51 Tak jak nasi "wspaniali" politycy, szczególnie prawej strony, robią owację dla Burego, Ognia i innych przeklętych.
Tak robią. Jednak zbrodnie Burego, kaprala Ognia czy Łupaszki mimo wszystko nie dorównują tym popełnianym przez UPA czy Waffen SS. Nie znaczy to że nie należy ich potępiać albo że cokolwiek ich usprawiedliwia.
Jednak to że w Polsce znajdą się oszołomy czczące tych zbrodniarzy nie oznacza że mamy ignorować to że nasi sąsiedzi czczą jeszcze gorsze śmieci.
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: TECUMSEH12 »

kobrawerde pisze: 02 paź 2023, 20:21
a co ty jakiś lewak / bolszewik jesteś że cię tak to mierzi :razz:
Czytałeś to co mam w stopce?
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: TECUMSEH12 »

Rgl pisze: 01 paź 2023, 23:13 Bombardowanie całych miast? To domena Amerykanów (choćby Belgrad, Mosul Rakka..). okazji zadbać o bezpieczeństwo rosyjskojęzycznej ludności na wschodzie kraju.
Dzisiaj, 48 ofiar cywilnych.

I nie porównuj tego do Serbów, którzy bardzo kochają ruskich czy Saddama.
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Rgl »

TECUMSEH12 pisze: 05 paź 2023, 20:42 I nie porównuj tego do Serbów, którzy bardzo kochają ruskich czy Saddama.
Czyli według ciebie jak ktoś nie nienawidzi Rosjan to nie ma prawa do życia?
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: mario_7 »

Rgl pisze: 01 paź 2023, 23:13 Bombardowanie całych miast? To domena Amerykanów (choćby Belgrad, Mosul Rakka..). Jakbyś nie zauważył ukraińskie miasta cały czas funkcjonują a atakowane są tylko cele wojskowe i infrastruktura energetyczna czy transportowa. Najwięcej zniszczeń w celach cywilnych robi ukraińska obrona przeciwlotnicza albo trafiając bezpośrednio w budynki (lub nawet polski traktor) lub zestrzeliwując rosyjskie rakiety nad obiektami cywilnymi. Ukraińcy też dokonują takich prowokacji jak ostrzelanie przez Ukraińców Konstantynówki, czy dworca w Kramatorsku.
Wywożenie dzieci? Rzeczywiście zbrodnia, zamiast wywozić dzieci ze strefy zagrożenia mogli tak jak Ukraińcy wykorzystać je jako żywe tarcze (tyle że dla Ukraińców dzieci mieszkańców wschodniej Ukrainy są tak samo dobrym celem jak rosyjscy żołnierze - to przecież "Moskale").
Czy robią przysługę Ukraińcom? Nie, Rosja działa w swoim interesie - musi zabezpieczyć swój kraj a przy okazji zadbać o bezpieczeństwo rosyjskojęzycznej ludności na wschodzie kraju.
Mariupol zatem był całkiem sporym celem wojskowym...
Zapewne każdy szpital, szkoła i przedszkole też.
Przecież są nawet nagrania jak rosyjskie czołgi strzelają bezpośrednio w budynki mieszkalne a nawet w cywilów...

Ukraińskie miasta jakoś funkcjonują ale zdecydowanie nie w trybie, który można nazwać normalnym...

Za zniszczenia odpowiadają jedynie Rosjanie - gdyby ich tam nie było, gdyby nie ostrzeliwali tych terenów, to by zniszczeń nie było...

Aha, czyli najpierw zabijają (albo w inny sposób odseparowują od) rodziców, a potem "ratują" samotne dzieci - świetne usprawiedliwienie.

To mityczne bezpieczeństwo rosyjskojęzycznej ludności to najśmieszniejszy z argumentów... Szkoda nawet go komentować...

Podsumowując - nie masz własnych przemyśleń a jedynie zakłamujesz rzeczywistość powielając brednie z rosyjskiej propagandy. Gratuluję dobrego samopoczucia.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

Mariupol był najbardziej prorosyjskim miastem Ukrainy i co? Zostało zniszczone. Teraz to Ukraińcy Rosjan nienawidzą. Przez to co zrobili z Mariupolem powinni być nazywani rosyjskimi onucami. A zresztą nie tylko Mariupol ,Bucza Krematorsk i wiele miejsc.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
Foka0111
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 674
Rejestracja: 29 cze 2010, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Foka0111 »

Może na kanwie współczesnych relacji z narodem UA jednak warto byłoby rozważyć zdjęcie ich flagi z tej strony ? Bo zaczynają traktować nas jak frajerów.
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: niXon »

zaczynają ?
a był taki czas, kiedy nas nie traktowali jak frajerów ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości