Turniej koszykówki ulicznej okazją do wypromowania Ubuntu w moim mieście...

Materiały promujące system Ubuntu, stronę Ubuntu.pl, a także Forum i całą społeczność Ubuntu.pl
Main
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2008, 10:30
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Turniej koszykówki ulicznej okazją do wypromowania Ubuntu w moim mieście...

Post autor: Main »

Organizuję turniej koszykówki ulicznej. Impreza gromadzi sporą ilość młodych ludzi. Mógłbym to wykorzystać i rozreklamować trochę Ubuntu.
Czy istnieje szansa otrzymania materiałów, które by służyły promocji Ubuntu podczas imprezy i które mogłyby służyć też za nagrody (np. płyty z systemem, naklejki, smycze, koszulki, czapeczki, etc.)?
Do kogo mam się zgłosić, by otrzymać te materiały? Uderzać bezpośrednio do firmy Canonical?
Awatar użytkownika
ryniek
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 188
Rejestracja: 21 lis 2007, 16:48
Płeć: Mężczyzna
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Turniej koszykówki ulicznej okazją do wypromowania Ubuntu w moim mieście...

Post autor: ryniek »

Chyba jedynym najłatwiejszym wyjściem byłoby zamówienie kilkudziesięciu płytek z ShipIt, a koszulki, czapki i smycze, to już samemu musisz zakupić. Poszukaj w necie sklepów typu Linux Merchanadise. No chyba że, znajdziesz jakiegoś sponsora.....

//EPUL: Popraw literówkę
//RYNIEK-Poprawione
Dropbox invite: http://tinyurl.com/dropbox-invite
Stop złym praktykom sprzedaży oprogramowania wraz z sprzętem - http://uwolnijlaptopa.pl/
Awatar użytkownika
aga
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1383
Rejestracja: 12 paź 2007, 14:58
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Turniej koszykówki ulicznej okazją do wypromowania Ubuntu w moim mieście...

Post autor: aga »

Main - pogadaj z frklinem - może on Ci coś doradzi , organizuje coś u siebie w Pile -jest o tym na forum nawet
Jeśli masz problemy z ortografią, to zainstaluj słownik do przeglądarki.
Temat rozwiązany -wpisz [solved]
Ubuntu user # 20613 i user #474846
Świetny Blog
Grupa Ubuntu.pl na lastfm- Zapraszamy
Main
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2008, 10:30
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Turniej koszykówki ulicznej okazją do wypromowania Ubuntu w moim mieście...

Post autor: Main »

Postanowiłem napisać do Canonical i zajrzałem na "ShipIt", ale... jako, że przesyłka miałaby dotrzeć do mnie nawet po kilkunastu tygodniach, zrezygnowałem z pomysłu, bo turniej odbędzie się 31 sierpnia... Mimo wszystko, dziękuję za pomoc, spróbuję w następnym roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości