8.04.1 + DELL Latitude C640 + WiFi D-Link AirPlus G (DWL G630) WIESZA SIĘ KOMPUTER

Przenośne komputery i problemy z nimi związane
Najkon
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 17
Rejestracja: 18 lut 2008, 20:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

8.04.1 + DELL Latitude C640 + WiFi D-Link AirPlus G (DWL G630) WIESZA SIĘ KOMPUTER

Post autor: Najkon »

Witam serdecznie.

Od samego początku laptopie marki DELL Latitude C640 zmagam się z problemem zewnętrznej karty WiFi D-Link AirPlus G (DWL G630).
Przy ściąganiu większego pliku/plików bez przerwy nagle system mi się zawiesza.
Nawet przy ściąganiu aktualizacji, po pobranych paru MB nagle zwiecha i nic nie można zrobić. Tylko restart poprzez baterie.

Obecnie mam go kompletnie zaktualizowanego, dalej na kernelu wypuszczonego przez Ubuntu.
Ogólnie wszystko śmiga mi elegancko, tylko z tym wifi kijowo. Ani muzyki nie można posłuchać, ani filmu on-line obejrzeć, nawet przez siec lan (po wifi) nie da się nic ściągnąć, bo się zawiesza momentalnie.

Zrobiłem sobie test ściągając plik z GTSE NOC i po ściągnięciu 42 MB (plik 65 MB) zwiesił się.
Co może być tego przyczyną? W logach nic nie idzie znaleźć, bo wszystko funkcjonuje bez problemu dopuki się zawiesi, wtedy nie ma możliwości nawet wpisania czegoś do logów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Laptopy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości