Hattrick Organizer - zmiana języka

Gry online przez przeglądarkę internetową
stanleytbg
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2009, 15:42
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Hattrick Organizer - zmiana języka

Post autor: stanleytbg »

Witam. Mam taki problem, ściągnąłem i zainstalowałem na moim ubu Hattrick organizer w wersji 1.426. Przy pierwszym odpaleniu programu wyskoczyło okienko z wyborem języka, wybrałem polski ale niestety ho jest w języku angielskim. W windowsie w którejś zakładce była opcja język, a tu tego nie ma, jest tylko opcja refresh> language file ale nic tam nie mogę zdziałać. Jak mogę zmienić język na polski ? Dodam że w folderze ho jest plik polish.properties i widze że zawiera tłumaczenia

EDIT:
ok poradziłem sobie, podmieniłem zawartość pliku english.properties na zawartość polish.properties :)

proszę przenieś temat do działu gry w przeglądarce, nie wiem jak to zrobiłem że tu trafił
Awatar użytkownika
ScorpionX
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 12
Rejestracja: 02 cze 2010, 14:32
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Hattrick Organizer - zmiana języka

Post autor: ScorpionX »

Zmiana języka działa jak najbardziej poprawnie, robisz to w File > Options > Language (znajdziesz mniej więcej na środku nowego okna, które wyskoczy)

Poza tym polecam zmianę na nową wersję HO, ta którą masz jest delikatnie mówiąc nieaktualna.
http://ho1.sourceforge.net/nightly/

Pozdrawia gracz Hattricka -> SilesiaVratislavia ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry w przeglądarce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości