Tychy

A tutaj możesz znaleźć życzliwego sąsiada.
Awatar użytkownika
Duncan Idaho
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2007, 06:43
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Kontakt:

Tychy

Post autor: Duncan Idaho »

Witam!
Oferuję pomoc w instalacji systemu (ubuntu, debian) jego skonfigurowaniu oraz dostosowaniu do własnych potrzeb.
Jeśli chodzi o środowiska graficzne to: KDE3 i KDE4 (Gnome ostatnio zainstalowałem po raz pierwszy w życiu i po trochu go zgłębiam).
Dodatkowo mogę pomóc przy PHP/MySQL (ekspertem nie jestem ale nowicjuszem też nie).
Chętnie wymienię się wiedzą i doświadczeniami z koleżankami i kolegami z mojego miasta.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Newman
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 31
Rejestracja: 05 gru 2007, 09:09
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Tychy

Post autor: Newman »

O, widzę, że już jest temat dla Tychów.
Więc...
Siedzę w Linuksie już jakiś 3 lata. Mogę pomóc w konfiguracji GNOME, XFCE i KDE3 (4 nie używałem na tyle długo). Generalnie komputer mam do użytku codziennego więc o podstawową konfigurację systemu też można pytać.
Używałem Archa i Ubuntu. W tej chwili używam Fedory. Można pytać o każdy z nich.
Pozdrowienia dla Tyszan.
herrSimonS
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2010, 22:25
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Odp: Tychy

Post autor: herrSimonS »

Witam,
Siedzę w temacie GNU/Linuksa pięć lat, fizycznie na swoim PC mam od roku. przeszedłem wiele różnych distro Linuksa, w tym Ubuntu (5.10, 6.10, 8.10, 9.04, 9.10. przechodzę 10.04, w ramach testów 10.10), Fedorę (10, 11, 12, 13, rawhide), Debiana (Lenny, Squeeze i Sid). Znam GNOME i KDE4 na poziomie pozwalającym na dobre dopasowanie do moich, ew. kogoś innego preferencji, oprócz nich KDE3, XFCE i LXDE.

Mogę zaoferować pomoc w instalacji i ustawieniu do preferencji do potrzeb własnych takich distro jak Ubuntu, Fedora, Mandriva, openSUSE, Pardus, trochę Debian, CentOS i Siackware, w postawieniu serwera WWW z PHP i MySQL do podstawowego użytku.

Jestem jak najbardziej za wymianą doświadczeń z Tyszanami i ludzi spoza Tychów.

Pozdrowienia dla Tyszan!
Awatar użytkownika
brudneflo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 31 sty 2012, 11:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Tychy

Post autor: brudneflo »

witam jestem z gliwic i chciałem przejść z windowsa na linuxa ale mam dylemat bo mam jeden dysk na dwie partycje i na dysku lokalnym D mam dane i nie chce ich stracić jak mam zrobić żeby usunac win i na nim postawić ubuntu bez utraty dysku z partycja D prosze o pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sąsiedzi :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości