ubuntu 14.04 brak dostępu do internetu mimo połączenia z siecią Wifi.

tomek25poznan
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 13
Rejestracja: 09 lis 2009, 10:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

ubuntu 14.04 brak dostępu do internetu mimo połączenia z siecią Wifi.

Post autor: tomek25poznan »

Witam wszystkich właśnie przesiadłem się z ubuntu 12.04 na 14.04 i pojawił się problem z internetem.Po prawidłowej aktualiacji sytemu i restarcie komputera straciłem dostęp do internetu.Jestem połączony z moją siecią wifi ale nie mam internetu.w ubuntu 12.04 był natomiast teraz go nie mam.Zaznaczam że z jaką siecią się nie połączę nie mam dostępu do internetu.Mój laptop to Dell x300.zaznaczam że jak raz przeprowadzałem aktualizację do wersji 12.10 sytuacja była identyczna było połączenie z wifi a z internetem nie.Wie ktoś co jest nie tak??
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: ubuntu 14.04 brak dostępu do internetu mimo połączenia z siecią Wifi.

Post autor: bear7 »

Kolega przeczyta pierwszych kilka zdań w tym wątku: viewtopic.php?f=233&t=169977
Ewentualnie to samo kolega może przeczytać w tym wątku: viewtopic.php?f=142&t=168998
Jest tam napisane, w jakiej to fazie rozwoju jest Ubuntu 14.04 i co należy robić, gdy coś nie działa...

Zainstaluj wydanie 13.10, to wtedy pomyślimy nad rozwiązaniem twojego problemu. Opcja druga, zaczekaj do wydania 14.04. Wówczas zacznie pojawiać się oficjalna dokumentacja wydania...
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
Zablokowany

Wróć do „Trusty Tahr”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości