Błonie k. Warszawy

A tutaj możesz znaleźć życzliwego sąsiada.
ki92
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2009, 17:55
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Błonie k. Warszawy

Post autor: ki92 »

Chętnie pomogę w Błoniu i okolicach, jak również chętnie poznam niedaleko mieszkających linuksiarzy.
sysz
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 15
Rejestracja: 14 mar 2012, 13:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Ożarów Mazowiecki

Post autor: sysz »

Sylwek. Początkujący lamer, walczę z wtyczką flash. Nie działa. Ubuntu 12.4, firefox 13.0
braciszekodd
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2012, 13:23
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity

Jest dobrze

Post autor: braciszekodd »

U mnie śmiga jak tralalal...
Teresin/k.Sochaczewa
mario005_21
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 06 kwie 2010, 13:53
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Błonie k. Warszawy

Post autor: mario005_21 »

Witam chciałem prosić o pomoc jestem z Pruszkowa nie wiem jak zgłosić poważny błąd w Ubuntu 12.04 a co do tego problemu z flashem też miałem na początku wiem jak to rozwiązać włącz menadżer aktualizacji wejdź w ustawienia i zaznacz aktualizacje proponowane jak potem odśwież i zainstaluj uruchom ponownie i wtedy sprubój powinno działać bez przeszkód.Ale do rzeczy korzystam z ubuntu od 9.04 i nadal nie naprawiono pewnego według mnie bardzo ważnego błędu, a mianowicie podczas kopiowania z karty sd i na karte sd ubuntu czasem psuje pliki wcześniej już przy wersji 10.04 o tym pisałem ale powiedziano mi ,że pewnie moia karta jest popsuta.Wtedy nie miałem pieniędzy na nową ale teraz już mam i na nowej dzieje się to samo tylko, że wydanie to 12.04 nie wiem jak to zgłosić jestem laikiem ale chce pomóc czy ktoś mógł by to zgłosić?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sąsiedzi :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości