niedziałające menu flashowe w kursie multimedialnym

Instalacja i konfiguracja oprogramowania sieciowego.
MANABU
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2009, 10:22
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

niedziałające menu flashowe w kursie multimedialnym

Post autor: MANABU »

Witam nie wiem czy do dobrego działu wstawiam ale licze na wyrozumiałość :P mam problem dlatego że dostałem flashowy kurs CCNA i chciałem go odpalić pierwsze menu uruchamiało się bez zarzutu natomiast dalej już nie można było nigdzie przejść. Z tym sobie poradziłem dlatego że dodałem pliki .swf do bezpiecznych i wszystko było w porządku mogłem przejśc do wprowadzenia ładnie menu i filmiki mi się wyświetlały natomiast gdy przechodzę do pierwszej lekcji mam zgrzyt ... pojawia się nowe okno panel górny lekcji z wyszukiwarką i nic więcej dodałem już chyba wszystkie pliki i foldery z plikami .swf ale nic to nie dało całą reszta lekcji działa identycznie biała karta tylko panel górny jest ... nie wiem co się dzieje i nie wiem jak sobie z tym poradzić ;/ zaznaczę ze uruchamiam to na chromie( na windowsie 7 pod IE działa dobrze ) skończyły mi się pomysły bardzo proszę o ratunek. Z góry dziekuję za pomoc :]
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 12:33 przez MANABU, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karmelek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 883
Rejestracja: 10 lut 2007, 17:45
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Problem z plikami .swf

Post autor: karmelek »

Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEM
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.

Zanim ponownie wpiszesz w tytule tematu słowo PROBLEM zapoznaj się z REGULAMINEM
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sieci, serwery, Internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości