Atheros AR9285 - Woła o podanie hasła do wifi chodziaż je pamięta

Tutaj można zadać pytanie, jeśli Linuksa widzi się pierwszy raz w życiu ;)
Awatar użytkownika
Olonor
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 14 gru 2009, 05:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Birmingham
Kontakt:

Atheros AR9285 - Woła o podanie hasła do wifi chodziaż je pamięta

Post autor: Olonor »

Witam Serdecznie
mam pewien problem z Ubu 12.04
Zainstalowałem i odnalazło mi sieci Wifi...
w tym i tą w moim domu... podałem hasło jednak ze łączyło dosyć długo... i wyskoczył komunikat o ponowne podanie hasła i tak kilka do kilkunastu razy... w koncu połączyło ale dzieje się to co jakiś czas... rozłącza i woła hasło (a ma je zapamiętane)
po przewertowaniu wujka google... znalazłem coś na temat sterowników
no i po wejsciu w dodatkowe sterowniki okazało się ze mam nie zainstalowane
"Własnościowy sterownik FGLRX kart graficznych ATI/AMD"
zainstalowałem itp. elegancko działa... jednak jeszcze na liście znajduje się druga taka sama pozycja z dopiskiem "(aktualizacje wydanie) chciałem zainstalować jednak wyskoczył mi komunikat ze się nie dało...
i zeby patrzył w logach.... i nie wiem czy to ma związek... ale połączenie z netem mi się rwie co chwila i nie bardzo idzie na tym pracować... na 11.04 ta sama sytuacja

Laptop ASUS K52J

Kod: Zaznacz cały

Network controller: Atheros Communications Inc. AR9285 Wireless Network Adapter (PCI-Express) (rev 01)
         Subsystem: AzureWave AW-NE785 / AW-NE785H 802.11bgn Wireless Full or Half-size Mini PCIe Card
         Kernel driver in use: ath9k
         Kernel modules: ath9k
Ostatnio zmieniony 04 paź 2012, 00:03 przez Olonor, łącznie zmieniany 2 razy.
www.ifood.pl dowiedz się co tak naprawdę jesz... www.ifood.pl dowiedz się co tak naprawdę jesz... www.ifood.pl dowiedz się co tak naprawdę jesz... www.ifood.pl dowiedz się co tak naprawdę jesz...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedszkole Linuksa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości