Aktywacja myszy na innym ekranie - przełączanie ekranów
: 17 lis 2012, 08:45
Witam, mam uruchomione na karcie nvidia 2 ekrany (drugi w innym pomieszczeniu z xbmc), ekrany wyświetlają niezależne pulpity bez możliwości przejechania myszką z jednego na drugi (sam nie wiem jak mi się to udało ale o to mi chodziło
i pojawił się problem podczas nawigowania na drugim ekranie xbmc przenosi mysz na ekran tv) - bez możliwości powrotu - klikam wszystko co możliwe mysz nie pojawia się - (rozwiązaniem jest restart kompa)
w jaki sposób aktywować, przywrócić mysz na ekran 1 ? (może dodać jakiś skrót - tylko jakie poleceni przywróci mysz ?)
będę bardzo wdzięczy za pomoc - szukałem ale nie znalazłem żadnej podpowiedzi.
-- 19 lis 2012 05:48 --
hm czyli nikt nie wie ? to duży problem po co niezależne ekrany skoro nie można aktywować myszy na tym na którym chcemy.
tu znalazłem dokładnie wątek na temat ale nie udało mi się wdrożyć rozwiązania
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=36305
może ktoś ma jakiś pomysł ?
i pojawił się problem podczas nawigowania na drugim ekranie xbmc przenosi mysz na ekran tv) - bez możliwości powrotu - klikam wszystko co możliwe mysz nie pojawia się - (rozwiązaniem jest restart kompa)
w jaki sposób aktywować, przywrócić mysz na ekran 1 ? (może dodać jakiś skrót - tylko jakie poleceni przywróci mysz ?)
będę bardzo wdzięczy za pomoc - szukałem ale nie znalazłem żadnej podpowiedzi.
-- 19 lis 2012 05:48 --
hm czyli nikt nie wie ? to duży problem po co niezależne ekrany skoro nie można aktywować myszy na tym na którym chcemy.
tu znalazłem dokładnie wątek na temat ale nie udało mi się wdrożyć rozwiązania
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=36305
może ktoś ma jakiś pomysł ?