Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Wyłącznie system! Wątpliwości dotyczące aplikacji proszę umieszczać niżej, w odpowiednich forach.
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

Witam,
Mam Windows 7 64bit UEFI GPT i za pomoca WUBI zainstalowalem sobie linuxa Xubuntu 14.04 UEFI 64bit (jako aplikacje pod Windowsem 7 na tej samej partycji co Windows 7) wiec mialem dzialajacego dual-boota przez jakis czas, ale wczoraj zdecydowalem ze chce usunac Xubuntu z kompa wiec zabootowalem do Windowsa 7, wszedlem do panelu Dodaj/Usun programy i kliknalem odinstaluj Wubi Xubuntu, jednakze ten szajs nie chcial sie usunac - bo wyskoczylo tylko jakies okienko a przy kursorze pojawilo sie kuleczko, ze niby cos tam sie usuwa, ale po kilku sekundach okienko oraz koleczko zniknelo a Xubuntu i tak nie zostal odinstalowany i dalej byl Xubuntu w dodaj usun programy i folder z systemem na dysku. Probowalem powtorzyc deinstalacje kilka razy ale za kazdym razem to samo, po prostu badziew nie chcial sie usunac. Wiec skoro dziad sam nie dawal rady sie usunac to mu pomoglem i usunalem z dysku katalog z Xubuntu, nastepnie zrestartowalem komputer i sie zaczelo.. Windows 7 przestal wstawac i zaczal sypac bledem, na czarnym tle w lewym gornym rogu:

Kod: Zaznacz cały

Minimal bash-like line editing is supported for the first word tab list possible command completions. Anywhere else TAB lists possible device od file.

grub> _ 
Wiec zaczalem Googlowac i probowalem roznych rozwiazan znalezionych na roznych forach:

- odpalenie plytki Windowsa 7 i opcja "Napraw rozruch", a potem restart kompa ale nie pomoglo, wiec dalej:

- odpalanie plytki Windowsa 7 i wpisanie w wierszu polecen "bootrec /fixmbr" a nastepnie "bootrec /fixboot" - w obydwu przypadkach otrzymalem komunikat zwrotny

Kod: Zaznacz cały

Result: The operation completed successfully
wiec niby udalo sie, a potem restart kompa, ale niestety to tez nie pomoglo wiec dalej:

- odpalanie plytki Windowsa 7 i wpisanie w wierszu polecen "bootsect /nt60 C:", a potem restart kompa ale tez nie pomoglo, wiec dalej:

- odpalanie plytki Windowsa 7 i wpisanie w wierszu polecen "bootsect /nt60all /mbr", a potem restart kompa ale tez nie pomoglo, wiec dalej:

- odpalanie plytki Windowsa 7 i wpisanie w wierszu polecen
"diskpart
list disk
select disk (wybralem dysk z Windowsem 7)
list partition
select partition (wybralem partycje z Windowsem 7)
detail partition (nie by
  • aktywna), wiec
    active
    ale dostawalem komunikat zwrotny

    Kod: Zaznacz cały

    The selected disk is not a fixed MBR disk. Only on fixed MBR disks it's possible to mark a disk as active.
    Miedzyczasie podczas kolejnych prob bootowan po wymienionych powyzej komendach we wszystkich wymienionych wyzej sposobach Windows 7 dalej nie wstaje a tylko zmienialy sie komunikaty bledu:

    Kod: Zaznacz cały

    Insert a boot disk and press any key

    Kod: Zaznacz cały

    Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key

    Kod: Zaznacz cały

    No partition is active
    i wkoncu stanelo na:

    Kod: Zaznacz cały

    Missing operating system
    W koncu pobralem i zabootowalem z plytki ratunkowej
    ,

    ktory sluzy wlasnie do naprawiania takich problemow z bootowaniem i wybralem "Napraw" jednakze zamiast naprawic wyskoczyl komunikat zebym pobral i zabootowal
    ,
    wiec tak tez uczynilem i wybralem napraw i niby naprawilo, wiec zrestartowalem kompa ale oczywiscie nie naprawilo i wygenerowalo log
    "sda" to moj dysk z Windows 7, a partycja z Windows 7 to "/dev/sda3"

    Na partycji z systemem jest w pelni sprawny Windows 7, tylko wlasnie jakas usterka ktora powoduje ze ten system nie moze wstac.

    sdb to dysk zewnetrzny usb naprawczy z ktorego bootuje rozne obrazy iso i programy do naprawiania pc np te wymienione wyzej, aktualnie posta pisze z zabootowanego Aomei WinPE i dlatego niestety nie mam polskich ogonkow.

    ludzie pomocy, szarpie sie z tym szajsem wczorajszy wieczor i dzis pol dnia...

    edytowane:

    To jest dezinstalacja która nie działała i o której pisałem na początku:
    A tu jest to co już zrobiłem:
    Usunąłem folder C:\xubuntu i pliki C:\wubildr* z partycji Windowsa 7 i także usunałęm folderUbuntu z plikami EFI z partycji EFI FAT32 i log pokazuje teraz
    Boot files: /EFI/Boot/bootx64.efi /EFI/Microsoft/Boot/bootmgfw.efi
    /EFI/Microsoft/Boot/bootmgr.efi
    /EFI/Microsoft/Boot/memtest.efi
    zamiast
    Boot files: /EFI/Boot/bootx64.efi /EFI/Microsoft/Boot/bootmgfw.efi
    /EFI/Microsoft/Boot/bootmgr.efi
    /EFI/Microsoft/Boot/memtest.efi
    /EFI/ubuntu/wubildr/MokManager.efi
    /EFI/ubuntu/wubildr/grubia32.efi
    /EFI/ubuntu/wubildr/grubx64.efi
    /EFI/ubuntu/wubildr/shimx64.efi
    Próbowałem także odpalanie plytki Windowsa 7 i wpisanie w wierszu polecen "bcdedit" żeby pokazało wpisy boot a potem chciałem użyć "bcdedit /delete {GUID}" żeby usunąć wpis Xubuntu, ale kiedy wpisałem bcdedit otrzymałem tylko 2 wpisy Wndows Bot::
    Windows Bot Manager and Windows Bot Loader, coś jak:
    Windows Boot Manager
    --------------------
    identifier {9dea862c-5cdd-4e70-acc1-f32b344d4795}
    device partition=V:
    path \bootmgr
    description Windows Boot Manager
    locale en-US
    default {e58e9c4c-dc5b-11e1-be69-bb3b6bb64ef4}
    displayorder {e58e9c4c-dc5b-11e1-be69-bb3b6bb64ef4}
    bootsequence {b2721d73-1db4-4c62-bf78-c548a880142d}
    timeout 3

    Windows Boot Loader
    -------------------
    identifier {e58e9c4c-dc5b-11e1-be69-bb3b6bb64ef4}
    device partition=C:
    path \WINDOWS\system32\winload.exe
    description Windows 7 Ultimate (recovered)
    locale en-US
    recoverysequence {e58e9c4d-dc5b-11e1-be69-bb3b6bb64ef4}
    recoveryenabled Yes
    osdevice partition=C:
    systemroot \WINDOWS
    a więc nie ma wpisu boot Xubuntu, wygląda na to że już został usunięty jakoś wcześniej

    A więc to co chcę powiedzieć to to, że usunąłem wszystkie pliki Wubi-Xubuntu z całego dysku, a jedynymi i ostatnimi rzeczami, które pozostały jest wpis Xubuntu w BIOSie i w boot menu w BIOSie które kierują do nieistniejącego Xubuntu, które to wpisy powinny zostać zastąpione wpisem Windows 7.

    WIęc próbowałem zabootować do:
    The rEFInd Boot Manager
    żeby zarządzać wpisami UEFI BIOS boot ale nie mogę zabootować tego CD bo wywala błąd:
    Error 13http://grub4dos.chenall.net/e/13)
    Invalid or unsupported executable format
    Próbowałem także - odpalanie plytki Windowsa 7 i wpisanie w wierszu polecen "chkdsk c: /r /f " ale sypie błędem:
    The type of the file system is NTFS
    Cannot lock current drive.


    Chkdsk cannot run because the volume is in use by another process.
    Chkdsk may run if this volume is dismounted first.
    ALL OPENED HANDLES TO THIS WOULD THEN BE INVALID.
    Would you like to force a dismount on this volume? <Y/N> N

    Chkdsk cannot run because the volume is in use by another process.
    Would you like to schelude this volume to be checked the next time the system restarts? <Y/N> N
    Pamiętam, że 2 miesiące temu próbowałem chkdsk żeby naprawić swój zewnętrzny dysk usb w taki sam sposób i odpowiedziałem Y (TAK), i wysadziło mi całkowicie dysk w powietrze i stał się niedostępny, żadne narzędzie do przywracania plików/ partycji nie było w stanie przywrócić żadnego pliku / partycji, był kompletnie niedostępny, moje szczęście że miałem backup straconych plików. Musiałem usunąć potem wszystkie partycje z tego dysku i potworzyć na nowo, żeby dysk znów działał. Nie zalecam odpowiadania Y dopóki nie wiesz co robisz...
Ostatnio zmieniony 06 lip 2016, 19:56 przez marcinoo, łącznie zmieniany 1 raz.
namok
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1701
Rejestracja: 01 mar 2008, 12:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: namok »

Skoro masz UEFI to bootloader wybierasz w biosie, cos jak tu: https://www.thomas-krenn.com/pl/wiki/Pr ... cji_BIOS-u
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

A moglbys przelozyc swoj post z chinskiego na polski, bo kompletnie nie wiadomo o co chodzi i co mam zrobic, poza tym u mnie jest inna plyta glowna , inny bios, inne opcje itd.
Awatar użytkownika
darek334
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 118
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: darek334 »

Chodzi o to że jak miałeś uefi to systemy wybierałeś z BIOS czyli ogólnie oprogramowania płyty głównej, czyli np mogłeś mieć tam do wyboru ubuntu lub windows 7 który to wpisuje się jako Windows boot manager.
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

Nie wiem co mialem w biosie przed instalacja Xubuntu bo nie przygladalem sie, w kazdym badz razie zaraz po biosie odrazu automatycznie ladowal sie i startowal Windows, natomiast wiem ze po instalacji Xubuntu zrobil sie w biosie wpis Xubuntu gdzies w jakis opcjach zwiazancyh z bootowaniem, i tak samo gdy podczas ladowania biosu wciskam F12 i pojawia sie lista bootowalnych urzadzen to tez pojawilo sie Xubuntu i wybieralem Xubuntu i wtedy moglem wybrac dalej zeby uruchomilo sie Xubuntu albo Windows i byly tam tez jeszcze jakies opcje do wyboru. Teraz gdy wybiore Xubuntu to nie mam dalej zadnego menu do wyboru tylko odrazu mam blad "missing operating system". Nie mam pojecia w jaki sposob usunac ten wpis Xubuntu z biosu zeby spowrotem ladowal sie sam Windows. Cos tam przed chwila probowalem w biosie ale nie dalo sie usunac.

Maly edit:

A wiec tak przyjrzalem sie dokladniej i gdy podczas uruchamiania sie BIOSU wcisne F12 i pokaze mi sie te menu urzadzen do bootowania, to mam tam kilka wpisow i gdy wybiore:
- Xubuntu to przez 10 sekund pokazuje sie logo plyty glownej a nastepnie na czarnym ekranie "missing operating system"
- PO Samsung SSD 850 EVO 120GB to natychmiastowo pokazuje sie na czarnym ekranie "missing operating system"

Gdy natomiast wejde do BIOSU klawiszem DEL to mam tam takie same menu, (nad ktorym jest napis Boot Override) i gdy wybiore:
- Xubuntu to przez 1 sekunde pokazuje sie czarny ekran i wraca spowrotem do BIOSU
- PO Samsung SSD 850 EVO 120GB to natychmiastowo pokazuje sie na czarnym ekranie "missing operating system"

Tak sobie mysle skad ta roznica ze z menu bootowania (F12) Xubuntu zachowuje sie inaczej -
(przez 10 sekund pokazuje sie logo plyty glownej a nastepnie na czarnym ekranie "missing operating system")
a odpalone z wewnatrz BIOSU - (przez 1 sekunde pokazuje sie czarny ekran i wraca spowrotem do BIOSU) i mam taka teze ze przy uruchamianiu Xubuntu z poza biosu czyli z tego menu bootowania (F12) po prostu Xubuntu rowniez nie uruchamia sie, a blad "missing operating system" jest efektem proby ladowania PO Samsung SSD 850 EVO 120GB zaraz po nieduanym ladowaniu Xubuntu.

Wiec teza jest taka ze samo Xubuntu daje czarny ekran, i wraca spowrotem? A wiec co moze powodowac czarny ekran & powrot Xubuntu, chyba to ze przeciez Xubuntu nie ma na dysku i dlatego bootlaoder Xubuntu sie cofa, bo nie ma co zaladowac. No to jak usunac te Xubuntu z BIOSU i pzywrocic Windowsa?
Ostatnio zmieniony 05 lip 2016, 21:41 przez marcinoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
darek334
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 118
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: darek334 »

No nie to jest brak w takim wypadku Windows boot manager wpisu, tak więc , wyłącz wogóle uefi bo widać że winda się na nie nie łapie i dopiero wtedy stestuj te komendy co na początku pisałeś w sprawie naprawy startu windy co tak zjechałeś je z ironnią i będzie dobrze...
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

Zapomnialem dodac ze mam tez opcje bootu (F12) UEFI SAMSUNG SSD 850 EVO i gdy zabotuje z tego to tez jest "missing operating system", a wczesniej z tego wlasnie dzialal Windows 7, Nic nie rozumie co mam zrobic, nie rozumie po chinsku, prosze o pomoc. Bo to juz 24 godziny siedzie na zabootowanym nie nadajacym sie prawie do niczego WinPE (albo Rescatux Rescue CD) w ktorym przegladarka sprzed 3 lat ledwo laduje strony, a co druga strona to sie w ogole nie laduje bo blad jakis SSL Connection Socket Error i same z siebie otwieraja sie 20 okienek pobierania pliku kiedy nic nie klikalem, a dodatkowo na stronach nie wyswietlaja sie w ogole obrazki i nie ma dzwieku na youtube, masakra, cud ze w ogole na to forum udalo mi sie zarejsterowac. Prosze jak usunac te dziadowskie Xubuntu z BIOSU i przywrocic Windowsa.
Awatar użytkownika
darek334
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 118
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: darek334 »

No dobra pierwsze , wyłączyć tryb uefi w biosie , bo po prostu windows 7 czuje się najlepiej w starym stylu mbr. Potem wykonujemy ratunek windy aby sie uruchamiała , czyli robisz dokładnie to samo co robiłeś. Myślę że windows jest na dysku wbudowanym , tak więc odłączasz dysk zewnętrzny. Potem bootujesz z płyty windows i próbujesz naprawić narzędziem do naprawy systemu podczas uruchamiania, jesli to nie pomoże to pozostaną Ci już tylko dwie komendy z wiersza :

Kod: Zaznacz cały

bootrec /fixmbr
i

Kod: Zaznacz cały

bootrec /fixboot
Ostatnio zmieniony 06 lip 2016, 02:35 przez darek334, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
darek334
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 118
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: darek334 »

Tam miałem na myśli odłączenie dysku zewnętrznego a nie wewnętrznego, pisze jako oddzielny post bo na komórce nie mam opcji edycji...
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

[quote="darek334"Potem bootujesz z płyty windows i próbujesz naprawić narzędziem do naprawy systemu podczas uruchamiania[/quote]

No zabootowalem obraz iso Windowsa 7 bez UEFI, ale przy wyborze opcji Naprawy wali zyczeniami:
Ta wersja opcji odzyskiwania systemu jest niezgodna z wersją systemu Windows, który próbujesz naprawić. Spróbuj użyć dysku odzyskiwania, który jest zgodny z tą wersją systemu Windows
Z reszta czy w ogole wiesz o czym piszesz? Bo Windows 7 UEFI ktory mam zainstalowany, jest zainstalowany na dysku spartycjonowanym w GPT a nie w MBR (bo UEFI wymaga GPT, a GPT wymaga UEFI) i samo wylaczenie UEFI w BIOSIE / zabootowanie bez UEFI nie spowoduje ze dysk GTP nagle zamieni sie w dysk MBR (ktory nie wymaga UEFI), zeby tak bylo trzeba by dysk GPT najpierw przekonwertowac w MBR, wiec w ogole zastanawiam sie nad sensem polecen typu bootrec /fixmbr stosowanych do dysku GPT...?

Tu lektura https://www.thomas-krenn.com/pl/wiki/In ... ach_z_UEFI
Ostatnio zmieniony 06 lip 2016, 10:52 przez marcinoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
darek334
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 118
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: darek334 »

No tak tu masz rację te polecenia sa pod mbr, zakładałem że na efi miałeś dysk zewnętrzny który to uruchamiał potem windows 7 tak jak pisałeś. Jesli faktycznie masz dysk wbudowany w gpt to na razie nie pomogę bo nie wiem jak to zrobić, a nie ma tam opcji do ratowania systemu podczas rozruchu. Tak ogólnie to 7 nie jest przystosowana do GPT i UEFI i jest z nia dużo zachodu aby ją tak uruchomić/zainstalować. Użyj tego co masz z płytki jeśli nie to trzeba czekac na kogoś mądrzejszego :) albo szukać na innych forach np:
https://pebx.pl/t/instalacja-win7-na-pa ... t.1382917/
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

darek334 pisze: Tak ogólnie to 7 nie jest przystosowana do GPT i UEFI i jest z nia dużo zachodu aby ją tak uruchomić/zainstalować.
No tu akurat trafiles w sedno, 6 dni sie MORDOWALEM zeby postawic spolszczonego Windows 7 pod UEFI, to byla droga krzyzowa, ale bylo warto zreszto nie mialem wyjscia bo nie przesiade sie z Windowa 7 na 8/ 10 z jednego prostego powodu....brzydota W8/10 (brak Aero) czyli powrot do przeszlosci i 256 kolorow (Windows XP), o nie dziekuje, nie idz ta droga Microsofcie...https://www.youtube.com/watch?v=VTBjyhMZj9I
Awatar użytkownika
darek334
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 118
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: darek334 »

No ja akurat, przeniosłem się na 10 tylko i wyłącznie ze względu na GPT, 10 jeszcze jest znośna i szybka. Ostatnia porada , spróbuj może zainstalować na jakiejś partycji Ubuntu , wiadome jest że po takiej instalacji Grub widzi inne systemy i pozwala je wybrać. Potem w GRUBIe przestawić domyślny na windows i tyle.
namok
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1701
Rejestracja: 01 mar 2008, 12:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: namok »

marcinoo pisze:A moglbys przelozyc swoj post z chinskiego na polski, bo kompletnie nie wiadomo o co chodzi i co mam zrobic, poza tym u mnie jest inna plyta glowna , inny bios, inne opcje itd.
Nigdzie nie napisałem że to jest dla Twojej płyty lecz:
Skoro masz UEFI to bootloader wybierasz w biosie, cos jak tu https://www.thomas-krenn.com/pl/wiki/Pr ... cji_BIOS-u
Temat linku który podałem może mylić ale chodzi o to że masz w odpowiednim miejscu w biosie wybrać system który ma startować jako pierwszy. Skoro masz inny bios to należało podać linka do dokumentacji i zapewne otrzymałbyś dokładne wskazówki co i gdzie ustawić.
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

To było zapytać się o linka do dokumentacji, moja płytya to Gigabyte B75-D3V http://www.gigabyte.pl/products/page/mb ... -d3vrev_10 BIOS najnowszy F9
marcinoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 05 lip 2016, 13:02

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: marcinoo »

Problem rozwiązany, w wątku na angielskojęzycznym forum, nie chce mi się tłumaczyć na polski, bo nie chce mi się prowadzić wątków dwóch językach, i powtarzać tego samo, więc tu link do wątku:
W skrócie napiszę tylko, że nie wiadomo co dokładnie uwaliło mi Windowsa 7 na 4 dni, grzebałem coś tam, grzebałem, mordowałem się i w końcu los się ulitował i się samo naprawiło, w końcu Windows 7 wstał, ale z niewiadomych powodów, tak samo jak z niewiadomych powodów padł. Takie awarie są jednymi z najbardziej wkrzuających.
Awatar użytkownika
darek334
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 118
Rejestracja: 17 mar 2015, 14:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Po usunieciu Xubuntu 14.04 [WUBI] nie wstaje Windows 7

Post autor: darek334 »

Gratuluję, ostatnio czytałem troszkę na ten temat i często trafiam na coś takiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja, aktualizacja i konfiguracja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości