Panel boczny - kolejność wyświetlania nowo uruchomionych programów

Tematy specyficzne dla poszczególnych window managerów: KDE, GNOME, XFCE, Fluxbox, Blackbox, IceWM, WindowMaker, itd. - wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
s4el
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2016, 21:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Panel boczny - kolejność wyświetlania nowo uruchomionych programów

Post autor: s4el »

Witam,
jest to mój pierwszy post na forum więc witam podwójnie :)

Mam problem z wyświetlaniem, a raczej układem ikon uruchamianych programów na pasku bocznym. Aktualnie na pasku mam przypiętych kilka programów i nie wiem dlaczego jak uruchamiam aplikację której nie ma na panelu jej ikona wyświetla się od góry (zaraz po ikonie Menu Ubuntu, a między przypiętymi ikonami). Jest to dość denerwujące. Z tego co kojarzę zaraz po instalacji ikony te układały się na końcu (za tymi przypisanymi). Zainstalowałem Ubuntu Tweak przy jakiejś zmianie pulpit się przeładował i teraz tak to dziwnie działa. Przywracałem panel do ustawień domyślnych ale nie pomogło. Podejrzewam, że można to prosto przestawić ale nie potrafię tego znaleźć.

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
yacup
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 336
Rejestracja: 11 maja 2007, 11:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Panel boczny - kolejność wyświetlania nowo uruchomionych programów

Post autor: yacup »

UbuntuTweak > Zarządzanie > Polecenia aktywatorów > Przesuń myszką ikonę Uruchomione programy na sam dól listy [panel po lewej stronie]
a ja mam takiego komputera, że jest taki czarno-srebrny; a na dole są takie różne przyciski coś tak jakby z literami a na górze jest taki telewizor i na nim się wyświetlają różne obrazki, i można go tak jak zeszyt złożyć (albo książkę)
Awatar użytkownika
s4el
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2016, 21:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Panel boczny - kolejność wyświetlania nowo uruchomionych programów

Post autor: s4el »

Pomogło. Dziękuję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Środowiska graficzne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości