Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
diogones
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 20
Rejestracja: 19 gru 2008, 23:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: diogones »

Nie mam zamiaru więcej czytać ani pisać na ukraińskim portalu ubuntu.
Żegnam.
Polak.
KR2615
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 11
Rejestracja: 07 maja 2020, 09:03
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: KR2615 »

Uuuuu czyżbym wyczuwał niechęć do wschodnich narodów? Rusofobię też uprawiasz? Jeśli tak to boję się ponowić swoją prośbę do administracji o zmianę nicka na KR2615. Dlaczego tak? KR to akronim od mojego imienia i nazwiska.
Pozdrawiam
Krzysztof Rusinek
https://rusinek.it/
Awatar użytkownika
Tomfoc
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2183
Rejestracja: 30 lis 2011, 21:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: Tomfoc »

@diogones, nie przesadzaj. To Forum nie jest ukraińskie. To tylko jego szef jest fanem banderyzmu.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: kobrawerde »

To tylko jego szef jest fanem banderyzmu.
sory ....ale co trzeba mieć w głowie żeby wyciągać aż takie wnioski :razz:
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: Rgl »

kobrawerde pisze: 24 paź 2022, 19:03 sory ....ale co trzeba mieć w głowie żeby wyciągać aż takie wnioski :razz:
Wnioski za daleko wyciągnięte ale ukraińska flaga i zachęcanie do zbiórki na ukraińską armię rzeczywiście nie pasuje do profilu forum. To nie jest forum polityczne.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: kobrawerde »

to pewnie w Polsce i na świecie tylko politycy zbierali by i pomagali Ukraińcom ... to śmieszne.
Ps.
Ostatnio wgrywałem alternatywny FW na Boxa android z KODI czyli popularny CoreElec ...jeśli ktoś używa najpopularniejszą wersję v19 to wie iż np przy boot-owaniu CE wyświetlana jest zmieniona ikona systemu CoreElec w barwach ukraińskich :-) ... nie spotkalem się żeby ktokolwiek miał z tym problem na forum CE ...a już oskarżanie o banderyzm :lol: pewnie na tzw zachodzie i tak nie wiedzą kto to był Bandra :-(
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: Rgl »

kobrawerde pisze: 24 paź 2022, 20:43 to pewnie w Polsce i na świecie tylko politycy zbierali by i pomagali Ukraińcom ... to śmieszne.
Och, zachęceni przez media i polityków ludzie w krajach zachodnich bardzo dużo pomagali Ukraińcom .
Zbiórka o której piszemy nie jest zbiórką na pomoc cywilnym ofiarom wojny tylko na finansowanie ukraińskiej armii a tym samym na dalsze przedłużanie tej wojny i zwiększenie ilości ofiar pośród cywilów.
Nie ja nazwałem tu kogokolwiek banderowcem i też nikogo z tego forum za takiego nie uważam. Wyraziłem tylko opinie że promowanie takiej zbiórki na forum użytkowników Ubuntu jest nie na miejscu.
Laos
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 505
Rejestracja: 20 lis 2009, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: Laos »

Nazywanie aktualne władzy czy aktualnego społeczeństwa ukraińskiego "banderowskim" świadczy, że pisze to osoba która nie była w ciągu ostatnich 8 lat na Ukrainie.
Ja byłem.
Bandera był antypolski. Dziś na Ukrainie nastroje są propolskie.
Jeździłem sobie na rowerze po Ukrainie (m.in bo byłem kilka razy w różny sposób). Głównie właśnie na terenach zachodniej Ukrainy, gdzie partie nacjonalistyczne mają wysokie notowania ( w różnych wyborach różne wyniki). Nigdy nie spotkałem się z nie miłym potraktowaniem bo pochodzę z Polski (nawet w mordowniach pełnych pijanych ludzi). Ze dwa razy jak zaczynałem rozmowę po rosyjsku spotkałem się nerwową reakcją, ale jak wyjaśniałem że jestem z Polski a nie Rosji to od razu sprawy się normowały i radzono mi na przyszłość mówić po polsku na Ukrainie.
Ja tam nie mam problemu ze zbiórkami na polskie drony dla ukraińskiej armii. Przecież po to je produkujemy, by pewnego dnia zabijały rosyjskich żołnierzy w obronie Polski. Jak robią już teraz to rosyjskich żołnierzy będzie mniej, więc prawdopodobieństwo wojny polsko-rosyjskiej spada.
W Rosji wielokrotnie spotykałem się z pogardą względem mnie bo jestem Polakiem i to przed 2014r.
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: TECUMSEH12 »

Tomfoc pisze: 24 paź 2022, 18:17 @diogones, nie przesadzaj. To Forum nie jest ukraińskie. To tylko jego szef jest fanem banderyzmu.
Puknij się w łeb. Ciekawe co bandy WiN i NSZ robiły po maju 1945.
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: mario_7 »

Ciekawa dyskusja - i z jakimi wnioskami!
diogones pisze: 22 paź 2022, 21:33 Nie mam zamiaru więcej czytać ani pisać na ukraińskim portalu ubuntu.
Żegnam.
Polak.
Portal jest polski - i z nazwy i z treści i z używanego języka. Jeśli nie rozumiesz na czym polega symboliczne wsparcie - no cóż trudno... Siłą nikt tutaj trzymany nie będzie.
Tomfoc pisze: 24 paź 2022, 18:17 @diogones, nie przesadzaj. To Forum nie jest ukraińskie. To tylko jego szef jest fanem banderyzmu.
Tak, oczywiście i nie zapomnij, że fanem nazizmu też, i faszyzmu i szowinizmu i co tam jeszcze? (to sarkazm - dla tych co nie kumają...)
Jak daleko w czasie można szukać "usprawiedliwień", aby tu i teraz uzasadniać odmawianie pomocy ofierze agresji? Pomoc ludziom teraz nie neguje tego, co zrobili przodkowie tych ludzi kiedyś.
Gdyby to ktoś nas zaatakował, to wolałbym, aby nam pomagano niż wyszukiwano powody aby tego nie robić bo dziesiątki czy setki lat temu nasi przodkowie zrobili to czy tamto...
Rgl pisze: 24 paź 2022, 20:02
kobrawerde pisze: 24 paź 2022, 19:03 sory ....ale co trzeba mieć w głowie żeby wyciągać aż takie wnioski :razz:
Wnioski za daleko wyciągnięte ale ukraińska flaga i zachęcanie do zbiórki na ukraińską armię rzeczywiście nie pasuje do profilu forum. To nie jest forum polityczne.
Jak bardzo polityczna jest rakieta, która komuś spada na dom?
Jak w ogóle można nazwać politycznym zachęcanie do pomocy ludziom, którzy są po prostu zabijani bez powodu?
Rgl pisze: 24 paź 2022, 22:26
kobrawerde pisze: 24 paź 2022, 20:43 to pewnie w Polsce i na świecie tylko politycy zbierali by i pomagali Ukraińcom ... to śmieszne.
Och, zachęceni przez media i polityków ludzie w krajach zachodnich bardzo dużo pomagali Ukraińcom .
Zbiórka o której piszemy nie jest zbiórką na pomoc cywilnym ofiarom wojny tylko na finansowanie ukraińskiej armii a tym samym na dalsze przedłużanie tej wojny i zwiększenie ilości ofiar pośród cywilów.
Nie ja nazwałem tu kogokolwiek banderowcem i też nikogo z tego forum za takiego nie uważam. Wyraziłem tylko opinie że promowanie takiej zbiórki na forum użytkowników Ubuntu jest nie na miejscu.
Na miejscu to nie jest atakowanie cywilów, czy też w ogóle atakowanie innego kraju bez powodu.
Poddanie się i wylądowanie na sybirze to żaden wybór.

Trzeba być bardzo naiwnym, aby sądzić, ze Rosjanie pokojowo prowadziliby swoją politykę wobec Ukraińców gdyby udało im się zająć Ukrainę...

Przenoszę dyskusję do Pogaduch, bo z naszym forum ma ona mało wspólnego...
Rgl
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 210
Rejestracja: 08 sty 2006, 08:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Warszawa

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: Rgl »

mario_7 pisze: 26 paź 2022, 15:50 Jak bardzo polityczna jest rakieta, która komuś spada na dom?
Wojna jest właśnie sprawą polityczną, Wojny zaczynają się wtedy gdy politycy wyczerpią wszelkie możliwości rozwiązania konfliktu drogą dyplomatyczną (a przynajmniej jedna ze stron tak uważa).
mario_7 pisze: 26 paź 2022, 15:50 Jak w ogóle można nazwać politycznym zachęcanie do pomocy ludziom, którzy są po prostu zabijani bez powodu?
mario_7 pisze: 26 paź 2022, 15:50 Na miejscu to nie jest atakowanie cywilów, czy też w ogóle atakowanie innego kraju bez powodu.
Poddanie się i wylądowanie na sybirze to żaden wybór.
Trzeba być bardzo naiwnym, aby sądzić, ze Rosjanie pokojowo prowadziliby swoją politykę wobec Ukraińców gdyby udało im się zająć Ukrainę...
Powody mają obie strony - nie zapomnij że przez osiem lat mieszkańcy Donbasu byli bez przerwy ostrzeliwani przez ukraińską armię i nacbataliony typu Azow, Ajdar czy inne. Oczywiście los rosyjskojęzycznych mieszkańców Donbasu nie był ważny dla mieszkańców Europy. Media nawet nie były oburzone gdy Poroszenko odgrażał się że "(..) nasze dzieci będą chodzić do szkoły, ich dzieci będą siedzieć w piwnicach. Tak wygramy tę wojnę.".
"Cywilizowany" świat przeszedł do porządku dziennego nad tym ze nacjonaliści pod eskortą policji spalili żywcem ponad 40 osób w Odessie - to przecież tylko Rosjanie a Rosjanin w dzisiejszej Europie to jak Żyd w nazistowskich Niemczech.
Ukraina mogła uniknąć tej wojny. Wystarczyło nie napadać na Donbas albo potem wypełnić warunki porozumień mińskich które podpisali - ale nie przestrzegali ani pierwszych ani drugich...
Jest oczywiście jeszcze wiele innych powodów ale to raczej nie miejsce aby o tym dyskutować.
Wpieranie ofiar wojny jest OK i nie nazwałbym tego politycznym, zbieranie środków na prowadzenie wojny to jest już sprawa polityczna.
To nie jest zachęcanie do pomocy ludziom tylko zachęcanie do wspierania wojny.
Czym dłużej ta wojna trwa tym więcej ludzi zginie po obu stronach.
Przenoszę dyskusję do Pogaduch, bo z naszym forum ma ona mało wspólnego...
Właśnie o tym pisałem tak samo nie ma z nim nic wspólnego promowana zbiórka.
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto.

Post autor: mario_7 »

Rgl pisze: 26 paź 2022, 23:17 Wojna jest właśnie sprawą polityczną, Wojny zaczynają się wtedy gdy politycy wyczerpią wszelkie możliwości rozwiązania konfliktu drogą dyplomatyczną (a przynajmniej jedna ze stron tak uważa).
Ciekawa teoria. Raczej błędna. Chyba że za dyplomatyczną próbę rozwiązania konfliktu można uznać podejście typu "poddaj się, albo strzelam"...
Rgl pisze: 26 paź 2022, 23:17 Powody mają obie strony - nie zapomnij że przez osiem lat mieszkańcy Donbasu byli bez przerwy ostrzeliwani przez ukraińską armię i nacbataliony typu Azow, Ajdar czy inne. Oczywiście los rosyjskojęzycznych mieszkańców Donbasu nie był ważny dla mieszkańców Europy. Media nawet nie były oburzone gdy Poroszenko odgrażał się że "(..) nasze dzieci będą chodzić do szkoły, ich dzieci będą siedzieć w piwnicach. Tak wygramy tę wojnę.".
"Cywilizowany" świat przeszedł do porządku dziennego nad tym ze nacjonaliści pod eskortą policji spalili żywcem ponad 40 osób w Odessie - to przecież tylko Rosjanie a Rosjanin w dzisiejszej Europie to jak Żyd w nazistowskich Niemczech.
Ukraina mogła uniknąć tej wojny. Wystarczyło nie napadać na Donbas albo potem wypełnić warunki porozumień mińskich które podpisali - ale nie przestrzegali ani pierwszych ani drugich...
Jest oczywiście jeszcze wiele innych powodów ale to raczej nie miejsce aby o tym dyskutować.
Wpieranie ofiar wojny jest OK i nie nazwałbym tego politycznym, zbieranie środków na prowadzenie wojny to jest już sprawa polityczna.
To nie jest zachęcanie do pomocy ludziom tylko zachęcanie do wspierania wojny.
Czym dłużej ta wojna trwa tym więcej ludzi zginie po obu stronach.
Przez mieszkańców Donbasu masz na myśli działające tam prorosyjskie separatystyczne bojówki wspierane przez rosyjską armię?
Jaki los rosyjskojęzycznych mieszkańców wspominasz? Może warto byłoby wspomnieć tych co to Rosjanie torturują, gdy wchodzą na Ukraińskie ziemie?
Nie odwracaj kota ogonem. Rosja od dawna mąciła i prowokowała do agresji - jak widać niektórych skutecznie przekonała, że miała do tego prawo...
Największym błędem zachodu było przejście do porządku dziennego nad zaanektowanym Krymem.

Zbieranie środków na obronę własnego domu jest jak najbardziej OK i jest to forma pomocy - w tym momencie prawdopodobnie najskuteczniejsza.
Gdyby był jakiś inny sposób na zbieranie środków na powstrzymanie Rosji od dalszej napaści - to z chęcią bym go promował. Historia jednak uczy, że Rosja rozumie jedynie argument siły.

Gdybyś szedł ulicą ze znajomym i jakiś typ zacząłby go atakować, bić, to pobiegłbyś po apteczkę dla znajomego i czekał aż typ skończy go okładać, czy może jednak pomógłbyś znajomemu odstraszyć typa, aby jak najszybciej zostawił go w spokoju? Odpowiedź jest chyba oczywista...

Zachęcaniem do wspierania wojny jest nawoływanie do akceptacji tego co się dzieje i sugerowania aby Ukraina się poddała w imię dobra ludzi, czy innego złudzenia spokoju. Jeśli świat da sygnał, że akceptuje sytuację, w której jakiś kraj bez przyczyny może sobie zajmować tereny innego kraju siłą, to inne podobne mocarstwa zaczną postępować w podobny sposób. W dodatku taka postawa zachęci Rosję do dalszej ekspansji i kolejnej wojny pod kolejnym zmyślonym pretekstem.
Natomiast dążenie do powstrzymania Rosji już na tym etapie jest jak najbardziej działaniem przeciw wojnie - tej i innych, pokazując wszystkim potencjalnym agresorom, że to się nie udaje i zwyczajnie nie opłaca, bo świat tego nie toleruje.
Rgl pisze: 26 paź 2022, 23:17 Właśnie o tym pisałem tak samo nie ma z nim nic wspólnego promowana zbiórka.
Zbiórka z forum nie ma dużo wspólnego, ale z drugiej strony to nie jest tak, że to forum istnieje aby promować tę czy inną zbiórkę. To też (kolejne) mydlenie oczu...

Choćbyś nie wiem jak się starał, jak bardzo przeinaczał fakty, jak bardzo rozmywał odpowiedzialność, to nie wymyślisz żadnego racjonalnego usprawiedliwienia dla całego zła jakie Rosjanie wyrządzają od kilku miesięcy na ziemiach Ukrainy. Choćby dlatego warto wspierać Ukraińców...
valdoo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2022, 08:45
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: valdoo »

Witam..byłem na Ukrainie wiele razy od 1992r nigdy nie spotkałem się z jakąkolwiek formą agresji wręcz przeciwnie. A kolega który tu opisuje WIN i NSZ to ma spore luki w historii nie wie ile band z ludowego wojska było przebieranych, by właśnie tak prawdziwe Polskie Wojsko które walczyło z komuchami było odbierane. Oni walczyli o wolność, bo wiedzieli co to znaczy, my do dziś nie mamy wolności !!! A tylko jesteśmy okradani !!! Proponuje posłuchać historyka Leszka Zebrowskiego który w oparciu o dokumenty opisuje te zdarzenia.
Laos
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 505
Rejestracja: 20 lis 2009, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: Laos »

Znajomy chodził w latach 80 po Bieszczadach ze swoim znajomym o niesamowitej biografii.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_Kunicki
Jak na ich terenie zaczęły się zbrodnie UPA przeciwko ludności polskiej to oni zaczęli mordować ludność ukraińską. Po wioskach kazał rozwiesić plakaty, że On dowódca oddziału partyzantki radzieckiej im. Józefa Stalina, zabije 10 Ukraińców za każdego zabitego przez Ukraińców Polaka. Bohater naszej opowieści mówił, że musiał kilkakrotnie wdrażać swoje groźby w czyn, bo Ukraińcy mu nie uwierzyli.
Po wojnie medale, formalnie stopień pułkownika itd.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Oddzia%C5 ... m._Stalina
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: TECUMSEH12 »

valdoo pisze: 27 paź 2022, 09:16 A kolega który tu opisuje WIN i NSZ to ma spore luki w historii nie wie ile band z ludowego wojska było przebieranych, by właśnie tak prawdziwe Polskie Wojsko które walczyło z komuchami było odbierane.
Tak, tak... A Bury i inni żołnierze "przeklęci" to też z tego wojska ludowego?
Oni walczyli o wolność, bo wiedzieli co to znaczy, my do dziś nie mamy wolności !!! A tylko jesteśmy okradani !!!
A niby dlaczego nie mamy tej wolności? Masz paszport? Masz wolność zgromadzeń? I można wymieniać. Chyba, że myślisz o wolności proponowanej przez bardziej prawicową stronę sceny. To tak, można powiedzieć, że jej nie mamy.
I pewnie, jeśli mówisz o okradaniu, to ta zła Unia nas rypie na prawo i lewo. Bo to oni są winni, nie nasi politycy w cztery literę kopani nygusy.
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
joe93
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 27
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:52
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Supraśl

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: joe93 »

Mało się udzielam na forum , gdyż nie mam głębszych problemów i jak już to sam to rozwiążę. Nie udzielam się politycznie nigdzie gdyż mam cięty język i wiele rzeczy czy pomysłów mi się nie podoba. Wyrażanie swojego zdania w tych czasach to już bliskie spotkanie z karą śmierci ...

Każdemu zdarzy się napisać głupotę itd czy podważyć słowo ... Ale nie my jesteśmy od oceniania kogoś, nie ważne czy jest tutaj flaga Ukrainy czy ionnego kraju ... Administrator postanowił ich wesprzeć - w jaki sposób to jego sprawa i nam nie musi się tłumaczyć ...
Komuś coś nie pasuje to niech omija . Mi wszystko tutaj pasuje i na siłę nie szukam wojny ...
Awatar użytkownika
mistrz1
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 893
Rejestracja: 16 kwie 2012, 17:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Dystrykt – Polska

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: mistrz1 »

A ja pomagam Rosji i Putinowi. Każdy pomaga komu chce :)
"Jeśli robisz to, co zawsze robiłeś, masz to, co zawsze miałeś" – Sokrates
Popieram Rosję :) :clap:
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

Pułk Azow bohatersko bronił Mariupola i zakładów metalurgicznych Azowstal.
Czy mnie oskarżycie o Banderyzm tylko dlatego ze mam w podpisie Chwała Ukrainie po ukraińsku w podpisie?
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
mistrz1
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 893
Rejestracja: 16 kwie 2012, 17:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Dystrykt – Polska

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: mistrz1 »

Ukraińcy nienawidzą Polaków i chętnie by powtórzyli Wołyń. Dziwne jest to, że wielu Polaków tego nie widzi, nie wie i uważają, że Ukraińcy to ich bracia? Widać to dokładnie teraz, gdy Polska zablokowało zboże z Ukrainy. Ukraińcy nie mają sentymentu i oskarżają Polskę, że współpracuje z Rosją. Jak bardzo Ukraińcy muszą pokazać, że gardzą Polakami, żeby część Polaków to zrozumiała?
"Jeśli robisz to, co zawsze robiłeś, masz to, co zawsze miałeś" – Sokrates
Popieram Rosję :) :clap:
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Proszę usunąć moje dane logowania i konto. (czytaj: nie lubię ukraińskiej flagi)

Post autor: linuxozaurus »

mistrz1 pisze: 21 wrz 2023, 17:50 Ukraińcy nienawidzą Polaków i chętnie by powtórzyli Wołyń. Dziwne jest to, że wielu Polaków tego nie widzi, nie wie i uważają, że Ukraińcy to ich bracia? Widać to dokładnie teraz, gdy Polska zablokowało zboże z Ukrainy. Ukraińcy nie mają sentymentu i oskarżają Polskę, że współpracuje z Rosją. Jak bardzo Ukraińcy muszą pokazać, że gardzą Polakami, żeby część Polaków to zrozumiała?
Z twojego punktu widzenia wynika ,że Ukraińcy to taki niedźwięczny naród ze nie potrafią podziękować swojemu sąsiadowi Polsce za samoloty MIG czy czołgi i inny wojskowy sprzęt. Wypowiedzi prezydenta Ukrainy temu zaprzeczają.
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 99 gości