Ukrainee

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
TECUMSEH12
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 80
Rejestracja: 02 cze 2014, 13:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: TECUMSEH12 »

kobrawerde pisze: 19 lis 2023, 20:01 Rezerwa 89'. :-)
A jeśli wolno spytać kiedy Ty byłeś w Wojsku Polskim że aż 540 zaliczyłeś
Jaja sobie robisz? Skoro twierdzisz, że rezerwa 89' to nie wiesz kto ile dni parę lat później służył?

Co do naszej armii. Jakby wybuchła wojna, to do wojska powołano by takich geriatryków, jak ja (może Ty, skoro tak twierdzisz), którzy umią trzymać karabin i go załadować. A te 300 - 400 tysi baranów, których by powołano, nie wiedziałoby jak zarzucić "broń" na ramię. Jedynym "narzędziem" jaki znają, to smartfon. Ruskie, bądź jakakolwiek inna armia, jakby weszła od wschodu, po paru dniach zatrzymałaby się na Odrze.
Anarchia w samym środku mojej głowy
Mój mózg pracuje niezależnie
I nikt mi nie może zakazać myślenia
Anarchia w głowie to początek wyzwolenia
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

Jaja sobie robisz? Skoro twierdzisz, że rezerwa 89' to nie wiesz kto ile dni parę lat później służył?
Nie sprecyzowałeś tego a dzisiejszych realiów WP nie znam.No jeśli napisałeś że 540 to tak mogłem sądzić i przywidywałem w 90% -tach więc powiedziałem że (to jak u mnie jeszcze prawie PRL) to inne wojsko niż obecnie przede wszystkim technicznie... ale nie tylko. Nie znając zupełnie dzisiejszego WP nie można się wypowiadać na jego temat. Ale powiem tak daj Polakom super uzbrojenie a będzie najlepszą armią na świecie ...i powie Ci że o tym wiedzą dokładnie Kacapy.
Ostatnio zmieniony 20 lis 2023, 19:33 przez kobrawerde, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: linuxozaurus »

Ja jak byłam w studium dyplomowym w 2007 roku to grupa składała się z rekrutów którzy robili wszystko aby nie iść w karmasze. Ta grupa się rozpadła po pół roku tyko ja zaliczyłam semestr i zostałam przeniesiona do inneego studrium aby ukończyć je. W tym studium to mnie wyśniewali za to ze zaczynałam o pół roku póżiej,
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

Rocky2 pisze: 16 lis 2023, 09:37 USA to ameŁyka i vice versa. To państwo Zbójeckie i … Totalitarne. Tak, totalitarne.
To że się nazwa zmieniła dla picu to nic nie znaczy. Amerykanie zabijali i zabijają - każdego z byle powodu - udowodnili to wielokrotnie i wciąż dają wiele przykładów na prawdziwość tego twierdzenia. https://rumble.com/v3w2tcv-american-fre ... cracy.html
Dla władców ImperumDobra🗽 życie szarego człowieka nie ma żadnego znaczenia - tak było kiedyś i najwyraźniej tak jest wciąż i teraz. Policja w tym IperiumDobra🗽 strzela do ludzi jak do wróbli. Tam co kwartał kogoś zastrzelą i … NIKT z tego powodu nie robi Halo :teeh: . Nikt nie strajkuje i nie domaga sie obalenia Rządu i Systemu. (pewnie dlatego, bo CIA nie założyła tam "SoliDurnośći", bo gdyby była to na pewno by strajkami rozwalali Własny kraj, i gospodarkę/ ekonimię Własnego Domu . A potem powiedzieć: widzicie ludzie - "nie ma", bo wasz Rząd wam Zabrał :mrgreen: ).
W roku 2022 w ImperiumDobra🗽 policja zastrzeliła ponad 1000 osób podczas różnego rodzaju tzw. interwencji policyjnych. Nie 100 tylko ponad TYSIĄC.
Co niektórzy … Polacy (a śmiem twierdzić, że większość) są tak bardzo zmanipulowani, że zapewne nawet nie wiedzą w jakim £GARSTWIE żyją... . Niesteyty ich Pan Telewizor im tego … NIE powie :( . Gdyż obowiązyje amełykanska Wolność & Demokracja dzieki której zabili prawie wszystkie komentarze na prawie wszyskich portalach informacyjnych (te które były OpinioTwórcze) . TV , a i w ciągu ostatnich lat Internet zostal zamieniony :( w … Tubę Propagandy do Sterowania i Manipulowania społeczeństwem. Szkoda, bo wydawałoby się, że po tylu latach i takiej łatwości w dostępie do informacji mogliby się już zorientować, że świat jest inny niż im się wmawia...
Próbowałeś napisać coś jak ja i wyszło jak wyszło... czyli nie wyszło.

No to może konkrety - kogo zabijają Amerykanie bez powodu? Te "kilka" przypadków rocznie (ich jest tam ponad 300 milionów, więc to marginalna liczba przypadków) gdzie policjant się pomylił albo został sprowokowany to sobie daruj, bo mówimy o systemowej, masowej i celowej eliminacji ludzi, a nie przypadkach...
Rosjanie tylko w czasie II wojny światowej zabili ok. miliona Polaków. Taka to była ich pomoc i ratunek...

A tę tubę propagandową w internecie to właśnie ty tworzysz - przekręcając fakty, manipulując danymi, sprowadzając dyskusję do absurdu, powołując się na wątpliwe źródła...
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

taa, wy im dajecie buzi i wsparcie, a oni nam Polakom nóż w plecy :
https://dorzeczy.pl/kraj/507066/smert-l ... tynkt.html
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

I z którą rosyjską zbrodnią należałoby to zestawić?
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

czemu porównujesz do ruskich ? to nie na temat,
piszemy tu o nieuzasadnionym wspieraniu naszych ukro-katów.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: REASUMUJĄC

Post autor: Rocky2 »

🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍
CHWAŁA ROSJI ‼️ HAŃBA ukrainie ❗️
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
linuxozaurus
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2154
Rejestracja: 02 lis 2010, 22:45
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: linuxozaurus »

Chwała Ukrainie Hańba Putinowskiej Rosjii
witam
Linuxozaurus
Santo Subito Ioannes Paulus II "wolne oprogramowanie dla wolnych ludzi"
Lenowo IdeaPad L340 17API z Windows 11 Windows Dual Boot Linux Mint Cinamon in secure boot end user mode.

🇺🇦Sława Ukrajini!🇺🇦
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

już was całkiem pogrzało ?
nie ma tu Polaków ?
chwała Wielkiej Polsce !
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

To chyba oczywiste dlaczego krytykujemy Rosję - bo jest odpowiedzialna za kolejna wojnę...
A ludziom w potrzebie należy pomagać.
Jest jeszcze jedno przysłowie... wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Wrogiem od wieków była Rosja więc... siłą rzeczy Ukraina jest teraz przyjacielem.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 :clap:
To NIE jest żadna ukrainska wojna. TO JEST rosyjska POKOJOWA Misja STABILIZACYJNA na Rusi Zachodniej i zachodnich ziemiach rosyjskich i polskich. Nie ma takiego kraju jak ukraina. Tamte ziemie należały do Rosji i Polski.
To jest Kolejna AMERYKAŃSKA wojna tylko na ukraińskim terenie. Ci owcyBANÐƏR którzy myslą, ze walczą i giną za ukr w rzeczywistości GINĄ ZA INTERESY Amełykanskich 8urż uj0w.
CHWAŁA ROSJI ‼️ HAŃBA ukrainie ❗️
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

KTO zapłaci za utrzymanie i życie MILIONÓW b☠ndeorwców w Polsce❓Czy oni przyjechali tu z walizką $ i płacą za SIEBIE❓ A może utrzymanie i życie w PL jest za Darmo ?
https://youtu.be/mXD-ztEwbUI
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
kobrawerde
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2036
Rejestracja: 10 wrz 2006, 16:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: kobrawerde »

To NIE jest żadna ukrainska wojna. TO JEST rosyjska POKOJOWA Misja STABILIZACYJNA na Rusi Zachodniej i zachodnich ziemiach rosyjskich i polskich. Nie ma takiego kraju jak ukraina. Tamte ziemie należały do Rosji i Polski.
Nie wiem czy Ty masz równo pod sufitem ... :mrgreen:
bo szkoda słów na rosyjskiego trola ...może trzeba by sprawdzić twój adres IP czy aby nie jest z federacji kacapskiej .
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

mario_7 pisze: 28 lis 2023, 14:50 A ludziom w potrzebie należy pomagać.
Jest jeszcze jedno przysłowie... wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Wrogiem od wieków była Rosja więc... siłą rzeczy Ukraina jest teraz przyjacielem.
to jest jakieś nieporozumienie,
ukraina nie jest żadnym przyjacielem tylko nieprzyjacielem np nr 1, rosja nieprzyjacielem np nr 2,
ukraińcy kopią nas Polaków w d...ę na każdym kroku, jak można mówić że to nasz przyjaciel ?
czy może oglądasz w domu "telewizję" ? i stąd ta zakrzywiona wizja ?
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: mario_7 »

Ciągle się tu wypowiadam bo jestem niezmiernie ciekawy wyobraźni takich trolli - jak bardzo można zniekształcić rzeczywistości i odwracać kota ogonem...

Ciekawe są teorie że Ukrainy nie ma, skoro w obecnej formie istnieje już ponad 30 lat...
Misja jest pokojowa - czytaj - atakują dronami cywilne obiekty, strzelają do uciekających ludzi, bombardują wszystko jak leci. Bardzo pokojowo...

Jakie jeszcze prawdy objawione można głosić? Jak bardzo trzeba nie mieć oczu i rozumu żeby w to wierzyć?
Awatar użytkownika
Rocky2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 89
Rejestracja: 14 gru 2006, 12:07
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Cinnamon
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ukrainee

Post autor: Rocky2 »

Niektórym tu sie wydaje, że "wiedzą jak jest" i "bo prawda jest tylko jedna" itp. A tymczasem mają poglądy co najMniej 40-50 lat stare. Taki światopogląd , że Rosja to samo zło ( a Amełyka to samo dobro) był powtarzany przez ludzi 50 lat temu. I ci ludzie nie zdają sobie sprawy w jakim Skansenie intelektualnym i własnej Ciasnocie Umysłowej Tkwią. I to Obydwiema nogami ! Rosja to był zaborca, a stalin mordował Polaków. Ale przecież nie tylko Polaków itd. Ci ludzie umysłowo Zatrzymali się w czasie, ale … świat nie. I oni tego (otoczeni propagandą amełykanska) Nie widzą. Powtarzając sobie, że skoro sa użytkownikami linuksa to = są myślący, a windows jest dla bezmyślnych klikaczy. Pomimo ogromnej Cenzury (tym razem Zachodniej amełykanskiej) i do tego Rosnącej z roku na rok dostęp do info jest współczesnie niebywały. I wydałoby sie doedukować. Tym bardziej, że ci ktoś choćby tu na forum "wskazuje palcem" na co masz otworzyć oczy.
KIM trzeba być żeby wpłacać czy zbierać polskie pieniądze na jakiekolwiek wspieranie Największego WROGA, Kata i Opracy Polaków w historii ?!!! Tego to co wymyśliła Propaganda zachodznia i Amełykanskie KŁAMSTWA to nawet ruska propaganda nie dała radę. Zwykli Rosjanie to nie ruski rząd, zupełnie tak samo jak Polacy to nie rząd polskojęzyczny. Chyba, że się z tym identyfikujesz, jeden z drugim …
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY&t=894s
WSZSCY którzy się NIE UCZĄ … POWTÓRZĄ.
🇵🇱 🤝 🇷🇺 ✊ 👍 Chwała Wielkiej Rosji 💐, dużo zdrowia 🥂 dla Pana Prezydenta Putina Życzą MĄDRZY Polacy.
Tak, jestem agentem kremla.
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

tak dla przebudzenia parę informacji spoza mainstreamu, wyłączcie TV, poszukajcie informacji sami poza korporacyjnymi portalami :
https://robertbrzoza.pl/post/general-us ... ne-z-rosja

https://robertbrzoza.pl/post/ukraina-sz ... -na-to-usa

https://robertbrzoza.pl/post/newsweek-u ... k-za-jalty
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

Andrzej Zapałowski: Ukraińskie MAFIE chcą zlikwidować szefa protestów jako WROGA Ukrainy :
https://youtu.be/5Tm44THdHig?si=sft9hmUAZGcOfUdS

i my Polacy mamy wspierać tych bandziorów ?
Awatar użytkownika
niXon
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 171
Rejestracja: 10 paź 2006, 23:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Ukrainee

Post autor: niXon »

nasi ukro - "przyjaciele" włącznie z nierządem ukraińskim terroryzują Polskich przedsiębiorców, blokując ich na różne sposoby, grożąc śmiercią im i rodzinom :
https://youtu.be/XmSvzpw9hEc?si=YTV4SN9OMy8d_HRz

i my Polacy mamy wspierać tego wroga nr.1 ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości