Powitanie

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
BorysGT
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2007, 21:25
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: Unity
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: BorysGT »

cześć i czołem, mam nadzieję, że ubunto stało się jeszcze lepsze od momentu kiedy je ostatnio używałem, a było to spokojnie rok temu. Właśnie ściągam najnowszą dystrybucję, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Widząc po tym jak rozwinęło się forum myślę, że nie będę musiał męczyć lamerskimi pytaniami, opcja szukaj wystarczy w zupełności.

Pozdrawiam wszystkich zwolenników wolnego oprogramowania. :)
A man of my spiritual intensity does not eat corpses. G. B. Shaw
Awatar użytkownika
draken
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 14
Rejestracja: 01 lis 2007, 12:18
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.10
Środowisko graficzne: GNOME
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: draken »

Zgodnie z tradycją i ja witam wszystkich, zarejestrowałem się niedawno ale z forum korzystam już od dłuższego czasu (problemy które miałem zawsze ktoś już wcześniej rozwiązał na tym forum).
Z linuxem mam do czynienia już od około 8 lat kiedy to kupiłem kompa do którego płyty głownej producent (abit) dołożył płytkę z własną dystrybucją, Gentus Linux.
Od tamtej pory instaluję i testuję różne dystrybucje. Dość długo koczowałem na debianie który jest bazą dla ubuntu i twierdze że na server jest najlepszy. Ale jeżeli chodzi o desktopy to Ubuntu przebija wszystkie które testowałem. Ale nie będę tu się wywodził o wyższości jednej dystrybucji nad inną bo to nie o to tu chodzi i nie ten dział.
Myślę że będe mógł pomóc w miarę możliwości jak i zgłoszę się nie raz z problemami.

Pozdrawiam,
draken
Awatar użytkownika
user_jgora
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2007, 11:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 7.10
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: user_jgora »

Witam, i ja sie przywitam :)
Jestem nowym uzytkownikiem ubuntu (7.10), swoj poczatek znajomosci z nim zawdzieczam Microsoftowi - w notku sluzbowym preinstalowana byla Vista, ktora jak chodzi wszyscy wiedza :P i ktoregos dnia sie miarka przebrala i zaczalem szukac alternatywy - OpenSuse, Mandriva, a w koncu ktos mi doradzil Ubuntu i nareszcie wszystko mi dziala, moge normalnie pracowac. Oczywiscie nie ze wszystkim sobie radze jeszcze i stad moja obecnosc na forum.

Pozdrawiam, Michal
Adawo
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 27
Rejestracja: 16 lis 2007, 16:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: Adawo »

Ja również się chcę się przywitać więc: Witam wszystkich!

Jestem bardzo początkujący jeśli chodzi o linuksa wogóle (przygodę z nim zaczynam właśnie od Ubuntu). Na jasną stronę mocy przeciągneła mnie irytacja Windą, a także chęć spróbowania czegoś nowego. Z hobby i pasji programista co poza kodem świata nie widzi więc nie powiem że nie kusiła mnie otwartość źródeł. Mam nadzieje kiedyś pomóc w tworzeniu czegoś z rodziny Open source ale przedemną jeszcze sporo nauki ...

Pozdrawiam, Adawo ;)
Awatar użytkownika
_Tifosi_
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 8
Rejestracja: 21 maja 2007, 21:23
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 7.04
Środowisko graficzne: Enlightenment
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: _Tifosi_ »

Też powinnam się najpierw przywitać, a nie zadawać pytania o supplicanty :)

Z Ubuntu korzystam od maja, na razie bez większych kłopotów. Niestety, nie mam nic wspólnego z informatyką, więc pewnie będę często zadawać lamerskie pytania na forum.

Pozdrowienia

Tifosi
Awatar użytkownika
tomrak75
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 26 lis 2007, 23:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: tomrak75 »

Chcialem rowniez sie przywitac i ciesze sie ze mimo moich pierwszych malych potkniec pozostalem przy Ubuntu. Mam jeszcze wiele do zrobienia w mym systemie ale to jest lepsze mozdzenie niz w innych niewolnych niedarmowych oprogramowaniach kotre wcale mnie juz nie kreca :razz: Pozdrawiam 8)
Bywam tu czasem miedzy praca a szukaniem wrazeń i realizowaniem marzen 8)
Awatar użytkownika
pl-ayboy
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 01 gru 2007, 23:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

witam wszystkich

Post autor: pl-ayboy »

witam wszystkich

jestem tu nowy wiec chce sie przywitac, na poczatku powiem ze do linuxa podchodzilem kilka razy, ale jak cos przestawalo byc po mojej mysli to wracalem do wingrozy, ale i tak mnie ciaglo do linuxa, w koncu sie zebralem, dlugo i wiele dystrybucji sprawdzalem i wybralem ubuntu (zero porblemow z wi-fi, panoramiczna matryca itp) i zaprzyjaznielem sie z nim, na tyle ze pare dnie temu postanowilem calkowicie pozbyc sie wingrozy (orginalnej i legalnej) i teraz jestem szczesliwym posiadaczem ubuntu:) wiele razy bede Was meczyl pytaniami na tematy blache jak i skomplikowane, licze na wyrozumialosc :)
pozdrwaiam
pawel
Skubert
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 37
Rejestracja: 02 lis 2007, 11:40
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: Openbox
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: Skubert »

Cóż też jestem nowy, ale od 2 tyg.
Witamy!
Crunchbang Linux user
Awatar użytkownika
okitoki
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:36
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.10
Środowisko graficzne: GNOME
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: okitoki »

witaj nowy kolego, jak wytrzymasz miesiąc to już potem na winde nawet nie nasikasz
Matata

hej ho!

Post autor: Matata »

Też jestem nowa, więc chcę się z Wami serdecznie przywitać!!:grin:

Przeczytałam parę postów na tym forum i przyznam się, że znajduję to czego mi potrzeba (obym miała cierpliwość, żeby szukać dalej:razz:). Od kilku dni próbuję rozgościć się na Kubuntu 7.10 i od razu na dzień dobry napotkałam na różne problemy. Wiem, że to dopiero początek, ale miałam już chwilę, że chciało mi się ryczeć z niemocy nad tym systemem, aleee... przy Waszej pomocy udało mi się zrobić kroczek i zainstalować Kadu... powoli do przodu!
Kubuntu podpowiedział mi znajomy (pozdrowienia dla Fryderyka!:)) a o linuxie myślałam już od dwóch lat. Przy instalowaniu (laptop) byłam zaskoczona, że wykrył mi wszystko bez żadnych ceregeli... szoook!

Lubię umieć wszystko zrobić sama, więc na pewno będę tu często zaglądać. Lubię Was i dzięki za pomoc!;-)

Pozdrawiam! Smajl!
kamil_90
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 08 gru 2007, 21:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: kamil_90 »

Witam i pozdrawiam wszystkich ja też jestem nowym użytkownikiem forum. Czekam na płytkę z ubuntu 7.10.Pl :)
jjpuszczyk

Odp: Powitanie

Post autor: jjpuszczyk »

Ja również witam. Co prawda dopiero generuje moce piekielne aby wkońcu zacząć prawdziwą przygodę z ubuntu, ale moja działalność na forum ma już miejsce ;)
Senda
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2007, 19:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 7.10
Środowisko graficzne: GNOME

Odp: Powitanie

Post autor: Senda »

Witajcie !

Mam na imię Mariusz i od czerwca używam Ubuntu. Kilka dni temu przesiadłem się na Grymaśnego Gąsiorka i myślę że zostanę przy nim. Było kilka problemów i pewnie jeszcze niejeden będzie, ale dzięki takim ludziom jak Wy, na pewno sobie z nimi poradzę (tak jak do tej pory ;) )

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
fnord
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 54
Rejestracja: 18 gru 2007, 13:16
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: http://www.adrian.org.pl
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: fnord »

Witam wszystkich szanownych użytkowników ;)

Od 3 tygodni jestem zadowolonym użytkownikiem Ubuntu 7.10 ;)
Jest to mój pierwszy post na forum, którego zasoby pomagały mi przy instalacji i konfiguracji systemu (za co oczywiście jestem wdzięczny). ;)
Awatar użytkownika
prymus14
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2006, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: prymus14 »

Hehe ja już na tym forum prawie 3 lata jestem i się nie przywiatałem. Więc teraz naprawię swój błąd: Siemka! W Ubuntu zaczynałem od 5.04 i jestem aż do teraz , czyli do 7.10. Muszę przyznaćz iż dużo się na tym forum nauczyłem, dzięki życzliwości innuch użytkowników. Tak trzymać!
Ps: obecnie chodzę do technikum informatycznego :)
Awatar użytkownika
Rocky_Balboa
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 186
Rejestracja: 08 lip 2007, 21:04
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: Rocky_Balboa »

Witam wszystkich na forum! Mam na imię Paweł jestem użytkownikiem dystrybucji SUSE, niedawno postanowiłem zainstalować Ubuntu. Wiem, że po paru dniach nie da się oceniać dystrybucji obiektywnie lecz wrazenia sa pozytywne jak narazie wszystko jest ok. Licze że w przypadku problemów będe mógł doświeadczyć waszego wsparcia.

Pozdrawiam

Paweł
"But it ain't about how hard you hit, it is about how hard you can get hit and keep moving forward"
Ucz się angielskiego i pomagaj głodnym! |Na progu nieznanego.
Awatar użytkownika
ryniek
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 188
Rejestracja: 21 lis 2007, 16:48
Płeć: Mężczyzna
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: ryniek »

Witam i pozdrawiam początkujących Ubuntowiczów.Rada:Jeśli coś wam nie wychodzi,nie poddawajcie się-żadnej niepotrzebnej załamki!Jeśli wy sobie nie poradzicie-użytkownicy forum wam pomogą.Ja na szczęście nie miałem problemów z tym czy skończyć z Linuksem już na początku gdyż bardzo jestem nim zafascynowany.Będę z niego korzystał tak długo na ile będzie mi pozwalały:ilość wolnego czasu,wiedza oraz sprawność sprzętu i dostęp do netu. :)
Awatar użytkownika
хur
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 79
Rejestracja: 15 sty 2008, 23:40
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne

Odp: Powitanie

Post autor: хur »

Cześć. Właśnie kończy się mój piąty dzień z ubuntu... ma humory, nie powiem...
Duży ruch tu macie, fajnie :)
Awatar użytkownika
Mateush
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 6
Rejestracja: 03 wrz 2007, 08:57
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: Mateush »

Witam,

Co prawda konto założyłem już jakiś czas temu, ale pewnie teraz lub w najbliższej przyszłości będę bywał tu częściej, więc chciałem się przywitać. ;) Jak nie trudno się domyślić nazywam się Mateusz i obecnie jestem na I roku biotechnologii na UMCSie w Lublinie. ;)

Pozdrawiam. :)
jvc
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2007, 09:59
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma

Odp: Powitanie

Post autor: jvc »

witam was pięknie moje boje z linuxem zaczynałem na amidze z debianem.po kilku latach i kilku dystrybucjach zostałem przy ubuntu "jedynym słusznym" często przeglądm forum a na pokładzie mam ubuntu 8.04, kubuntu4.0 z ubu 7.10,xbuntu,oraz ebuntu i ciąglę się uczę od najlepszych dlatego tu jestem . jvc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości