prosba o dodanie informacji o kluczach

Uwagi, propozycje tematów, pomysły na serwis Ubuntu.pl
jogurcikcytrynowy
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 36
Rejestracja: 10 lip 2008, 10:45
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

prosba o dodanie informacji o kluczach

Post autor: jogurcikcytrynowy »

Moglibyscie dodac do strony: viewtopic.php?t=37494 z repozytoriami na koncu informacje pisana czerwona i pogrubiona czcionka:
"W przypadku problemow z kluczami zajrzyj na strone: viewtopic.php?t=37547 " <- lub podobna
??
Bo ja zrobilem sobie taki dokument (zreszta robie je do wszystkiego dla porzadku, bo nie lubie balaganu), w ktorym zapisalem wazne komendy i linki do waznych stron zeby po instalacji maksymalnie szybko skonfigurowac linuxa. Dzieki temu moglbym zamiescic w swoim dokumencie jeden link zamiast dwoch, wprawdzie te dwa linki sa na stronie: http://forum.ubuntu.pl/announcement.php?f=133&a=1 , ale na tej stronie jest duzo zbednych informacji co w przyszlosci spowodowaloby jakas tam utrate czasu w przypadku szukania na niej tych dwoch linkow.

Moze to wydaje sie dziwne, ale jestem perfekcjonista i nie lubie nadmiarowosci oraz balaganu. Moglibyscie to dla mnie zrobic i zamiescic na tej stronie te krotka informacje o kluczach ?
Awatar użytkownika
empitt
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 465
Rejestracja: 16 lis 2007, 13:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: prosba o dodanie informacji o kluczach

Post autor: empitt »

Więc już zrobione, szczerze mówiąc wpadłeś na dobry pomysł :wink:.
Inny OS = Fedora
Zablokowany

Wróć do „Ubuntu.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość