[IDEA]Chętni do pomocy prywatnej

Uwagi, propozycje tematów, pomysły na serwis Ubuntu.pl
Awatar użytkownika
karmelek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 883
Rejestracja: 10 lut 2007, 17:45
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

[IDEA]Chętni do pomocy prywatnej

Post autor: karmelek »

Zróbmy może listę ludzi chętnych do pomocy poprzez GG/Jabbera... Od kilku dni już mnie krew zalewa... kilkanaście osób piszących o pomoc w dosłownie pierdołach od niedziałającego firefoxa, po zablokowany na firewallu port 21. Stworzenie takiej listy (może i odrobinę sprzecznej z ideą forum - chociaż... czy ja wiem?) ułatwiłoby wielu ludziom życie.
Numer na forum warto mieć, bo przydaje się do luźnych pogawędek, czasem wygodniej niż PW, ale na bycie prywatnym darmowym wsparciem nie każdy ma ochotę. Tutaj też (o ile pomysł nie przejdzie) apel do ludzi którzy szukają pomocy po jabberach i gg - zapytajcie najpierw chociaż czy ktoś nie ma innych zajęć, a i bycie czyimś prywatnym klientem google też nie jest zabawne. swoje lata już przeżyłem i nie bawi mnie dodawanie kolejnych numerków do ignorowanych na gg i najczęściej nie mam na to zwyczajnie czasu, tym bardziej że na niektórych asertywność, niekiedy dosadna nie działa...
Nieniejszym poddaję pod dyskusję pomysł utworzenia forumowej listy gg/jabberow/maili chetnych do pomocy ( wyobrażam to sobie na zasadzie: kontakt + obszary pomocy)
Wszystkich moderatorów Bóg po śmierci zabiera do nieba, żeby ci dwadzieścia cztery godziny na dobę moderowali modlitwy do niego.
http://karmelek.wordpress.com
inny OS=debian lenny
Awatar użytkownika
thalcave
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 821
Rejestracja: 08 lis 2006, 12:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Fluxbox
Architektura: x86

Odp: [IDEA]Chętni do pomocy prywatnej

Post autor: thalcave »

lista mailingowa to jest odpowiednik forum więc nie rozumiem po co...
A dwa na forum właśnie pomagają Ci którzy chcą... nikt na siłę tu nie siedzi.
GNU/Linux user
Na pytania na PW/e-mail nie udzielam odpowiedzi!
Szanujmy innych użytkowników!
Wesprzyj akcje: Temat rozwiązany -> dodajemy [solved]
Awatar użytkownika
karmelek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 883
Rejestracja: 10 lut 2007, 17:45
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: [IDEA]Chętni do pomocy prywatnej

Post autor: karmelek »

Źle zrozumiałeś... listę adresów ludzi którzy chcą udzielać indywidualnej pomocy, bo mają taką chęć/czas/kaprys... Na forum staram się bywac i odpisać kiedy mam chwilę czasu, bo wiem że to zostanie dla innych, a prywatnie cóż - jednorazowa pomoc i tyle.
Wszystkich moderatorów Bóg po śmierci zabiera do nieba, żeby ci dwadzieścia cztery godziny na dobę moderowali modlitwy do niego.
http://karmelek.wordpress.com
inny OS=debian lenny
Awatar użytkownika
bananek
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 81
Rejestracja: 10 wrz 2007, 01:13
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: [IDEA]Chętni do pomocy prywatnej

Post autor: bananek »

To jeśli już, niech chcący w swoim podpisie dadzą info o pomocy na GG lub innym, i sprawa będzie czytelna.
Linux Registered User #476455 Ubuntu User #23429
Dawać <solved> przy rozwiązanych tematach!!
Awatar użytkownika
@nix
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2006, 11:27
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: [IDEA]Chętni do pomocy prywatnej

Post autor: @nix »

karmelek pisze: Na forum staram się bywac i odpisać kiedy mam chwilę czasu, bo wiem że to zostanie dla innych, a prywatnie cóż - jednorazowa pomoc i tyle.
I sam dałeś odpowiedź na zasadność powstania takiej "listy". Z forum skorzysta później jeszcze kilku, kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu lub kilkuset użytkowników i, dlatego właśnie pomagamy, piszemy, rozwiązujemy problemy. Jeśli zaś brak rozwiązania problemu wynika z nieumiejętności szukania tudzież niechęci do takowego, to wybacz, ale uczenie lenistwa... nie. Jestem na nie ;)
" Bevi bene... vivi sano! ;-)"
HP nv1000 | CZYTELNIA

Zapraszam do wsparcia akcji:
Temat rozwiązany -> dodajemy solved
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubuntu.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości