Powitanie

Forumowy magiel: pogaduchy o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Gary7
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2010, 15:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: Gary7 »

Witam .
Pierwszy Linux , Pierwszy dzień :roll:
J@cek
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2010, 10:53
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: J@cek »

Witam.
Mam na imię Jacek. Od kilku dni testuję Lamparcika i jestem mile zaskoczony.
Awatar użytkownika
Bronco
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2010, 22:34
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: PMX Spamujący Żółtodziób Wita !:)

Post autor: Bronco »

Witam wszystkich. Moja migracja systemowa: Win XP Prof->Win 7->Mandriva-Ubuntu 10.04 Lucid Lynx. Pozdrawiam. :-)
Let the Hammer fall
Awatar użytkownika
tomekn_85
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 11 sie 2010, 10:15
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: tomekn_85 »

Witam!
Polubiłem linuxa od pierwszego wejrzenia, teraz mam Ubuntu na komputerze i laptopie, Debiana na dwóch starych komputerach. Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
JamButcher
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2010, 14:06
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Powitanie

Post autor: JamButcher »

Witam szanownych forumowiczów.
Moja przygoda z Ubuntu zaczęła się około 3 lat temu. Od tamtego czasu stał się podstawowym systemem na moim dysku, wypierając Xp-ka, w miedzy czasie sprawdzałem inne dystrybucje ale ta najlepiej mi podpasowała. Zarejestrowałem się na tym forum, ponieważ pomagało mi ono rozwiązywać napotkane trudności związane z systemem, poza tym myślę, że może uda mi się także komuś pomóc :-).
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
BZW Golem
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 15
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:25
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: BZW Golem »

Witajcie ^^
Jako że własnie rozpoczęłam moją przygodę z Ubuntu, postanowiłam się przywitać.
Mam nadzieję że kiedyś przestane być początkującym xD
Awatar użytkownika
kondziu jah
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 621
Rejestracja: 27 wrz 2010, 19:54
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Fluxbox
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: kondziu jah »

Jak wszyscy to i ja:

Witajcie rzeszo wspierajaca wolne oprogramowanie!
Niedlugo skoncze 18 lat, a mimo to posiadam szerokie doswiadczenie z roznych dziedzin elektroniki. Ci bystrzejsi powinni rozszyfrowac moje imie, czesciowo zawarte w nicku. Jak juz sie mozna bylo domyslec - interesuje mnie wszelkiego rodzaju elektronika. W zwiazku z tym ksztalce sie w technikum telekomunikacji i zamierzam isc na studia w kierunku 'elektronika i telekomunikacja' (P. Wr lub K.K). Moja przegoda z Linuxem rozpoczela sie tuz przed wakacjami. Nie mialem z Ubuntu zadnego problemu, ktorego nie moznaby rozwiazc w 5 minut uzywajac Google. Nie mialem nawet zadnych problemow z GRUBem2, chociaz posiadam zainstalowanych kilka OSow (czemu wszyscy narzekaja na niego to ja nie wiem).

I tutaj czas na mala informacje dla moderatorow: jezeli spotkacie sie z brakiem polskich znakow diakretycznych w moich wypowiedziach (a takich bedzie najwiecej), to przyjmijcie do wiadomosci, ze wynika to z korzystania ze smartphone'a z angielskim software.
Awatar użytkownika
Bronco
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2010, 22:34
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Powitanie

Post autor: Bronco »

kondziu jah pisze:Jak wszyscy to i ja:

Witajcie rzeszo wspierajaca wolne oprogramowanie!
Niedlugo skoncze 18 lat, a mimo to posiadam szerokie doswiadczenie z roznych dziedzin elektroniki. Ci bystrzejsi powinni rozszyfrowac moje imie, czesciowo zawarte w nicku. Jak juz sie mozna bylo domyslec - interesuje mnie wszelkiego rodzaju elektronika. W zwiazku z tym ksztalce sie w technikum telekomunikacji i zamierzam isc na studia w kierunku 'elektronika i telekomunikacja' (P. Wr lub K.K). Moja przegoda z Linuxem rozpoczela sie tuz przed wakacjami. Nie mialem z Ubuntu zadnego problemu, ktorego nie moznaby rozwiazc w 5 minut uzywajac Google. Nie mialem nawet zadnych problemow z GRUBem2, chociaz posiadam zainstalowanych kilka OSow (czemu wszyscy narzekaja na niego to ja nie wiem).

I tutaj czas na mala informacje dla moderatorow: jezeli spotkacie sie z brakiem polskich znakow diakretycznych w moich wypowiedziach (a takich bedzie najwiecej), to przyjmijcie do wiadomosci, ze wynika to z korzystania ze smartphone'a z angielskim software.

Jestem poruszony ale nie wstrząśnięty...
:teeh:
Let the Hammer fall
Awatar użytkownika
Admc
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2149
Rejestracja: 23 lip 2009, 08:57
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: Admc »

Witajcie, jak miło jest tutaj wrócić po 24 godzinnym banie, na którego zresztą nie zasłużyłem moim zdaniem. Tym razem nie chciało mi się wysyłać zażalenia do Sylwestra.
╔═╦╗╔╦═╦═╦╗╔╗Blaszak (Phenom II x4 955BE, 4 GB RAM, GF GTX 550Ti) - Kubuntu 13.10 amd64
║═╣║║║╔╣╔╣╚╝║Toshiba Satellite A110-293 - Lubuntu 13.10 x86
║╔╣╚╝║║║║╚╗╔╝HTC Hero - Tegro 2.6 (Android 2.1)
╚╝╚══╩╝╚╝♥╚╝ Liczniki: Linux - 496087, Ubuntu - 28751.
Awatar użytkownika
artk2
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 312
Rejestracja: 08 paź 2006, 11:20
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: artk2 »

Admc pisze:Witajcie, jak miło jest tutaj wrócić po 24 godzinnym banie, na którego zresztą nie zasłużyłem moim zdaniem. Tym razem nie chciało mi się wysyłać zażalenia do Sylwestra.
Ban nie jest powodem do chełpienia się, tylko do przemyślenia... Pewnie zasłużyłeś. Zawsze wysyłaj zażalenia, na tym polega demokracja, że zawsze jest instancja odwoławcza. 24 godziny to luz :twisted:
___________________
ubuntu user # 11960
Awatar użytkownika
xonik
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 19
Rejestracja: 01 gru 2010, 22:05
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: xonik »

Witam nazywam się Artur. Współpracuje z Ubuntem 10.04 od 4 miechów i jestem jak najbardziej zadowolony. Zarejestrowałem się na forum żebym czasem i ja mógł się odezwać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pixelenter
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 194
Rejestracja: 31 gru 2009, 15:41
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: pixelenter »

Czekajcie jeszcze ja! Jestem Patryk z ubuntu działam już prawie rok(zainstalowałem 01.01.2010). Wcześniej bawiłem się z Suse
http://uwolnijlaptopa.pl
http://counter.li.org/cgi-bin/certificate.cgi/528644
Adamski77
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 124
Rejestracja: 29 wrz 2010, 19:06
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: Adamski77 »

Witam mam na imię Adam mam 33 lat i pochodzę ze Szczecina. Moja przygoda z Linuxem zaczęła się wiosną gdy wypróbowywałem kilka różnych dystrybucji m.in. Mandirva, Fedora, Debian aż w końcu po dłuższych testach postanowiłem zostać przy Ubuntu z racji że nie tylko ja korzystam z komputera.
Ubuntu Studio 12.04 amd64 na AMD Phenom II X4 B55|8GB RAM| Nvidia GeForce 650 1GB GDDR5
japo
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 65
Rejestracja: 26 maja 2010, 15:22
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Sprzed ekranu

Odp: Powitanie

Post autor: japo »

Witaj, może bezbolesne, ale nie bezbłędne.
Awatar użytkownika
rzeznix1999
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 6
Rejestracja: 30 gru 2010, 18:04
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: rzeznix1999 »

Jestem nowy na forum, a z Ubuntu zetknąłem się rok temu. Wcześniej korzystałem z Suse i Mandrivy, ale przerzuciłem się na Ubuntu Studio bo gnome spodobało mi się bardziej od kde.
Art-ubu
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 10 sty 2011, 11:00
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

wczoraj zainstalowałem linuxa ubuntu :-)

Post autor: Art-ubu »

Witam, wiele razy słyszałem o czymś takim jak ... linux. Więc wczoraj postanowiłem zgłębic temat na tyle, że zciągnąłem instalkę ubuntu 10.10 malinowa mandarynka i zainstalowałem (póki co jako drugi OS). Pierwsze wrażenia powiem że OK, myślę że ten system ma szansę u mnie pozostać. Jedyny problem jaki napotkałem to nie mogłem otworzyć pliku .doc z komunikatem że niby nie można rozpoznać kodowania. Plik .xls poszedł bez problemu. Kompa uzywał głównie do przeglądania www, arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu, poczta itp. Graczem nie jestem. Ale sie rozpisałem a chciałem sie tylko przywitać, więc witam!

pozdrawiam

Artur :tes:
Awatar użytkownika
Shadowblade
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 32
Rejestracja: 15 sty 2011, 21:52
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Odp: Powitanie

Post autor: Shadowblade »

Witam wszystkich linux-userów :) Moja przygoda zaczęła się z Linuxem parę lat wstecz, jednak przy każdej kolejnej dystrybucji (Ubuntu, Mandriva, Suse) miałem problem z monitorem, który ostatecznie nie został rozwiązany. Jakiś czas temu zmieniłem sprzęt i ze względu na przeciążoną Vistę postanowiłem zaryzykować przesiadkę na Ubuntu (nie bez obaw ze względu na wcześniejsze przejścia). Z pomocą życzliwych i cierpliwych użytkowników radzę sobie z pojawiającymi się problemami, a takiego wsparcia dla nowicjuszy nie ma chyba przy jakiejkolwiek innej dystrybucji :) Jako jedyny z mojego otoczenia zaufałem Linuxowi, choć znajomi patrzą na to z pewną dozą podejrzliwości. Kto wie, może i oni z czasem się przekonają?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc! :)
Awatar użytkownika
XwOLF
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 6
Rejestracja: 19 sty 2010, 20:42
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Powitanie

Post autor: XwOLF »

Witam wszystkich.


Ubuntu 4 EVER !
Awatar użytkownika
h5_
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 14
Rejestracja: 31 gru 2010, 02:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Powitanie

Post autor: h5_ »

Witam wszystkich użytkowników Ubuntu i ogólnie Linuxa!

Po ok. miesiącu teorii, od wczoraj mam zainstalowany Ubuntu i jestem jak najbardziej zadowolony.
Miałem kilka małych problemów z konfiguracją, ale szybko (m.in. dzięki temu forym) jest rozwiązałem.

Pozdrawiam wszystkich na tym forum, a w szczególności takich jak ja, stawiających pierwsze kroki w świecie Linuxa!
daro72
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2011, 12:01
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Powitanie

Post autor: daro72 »

Lepiej późno niż wcale :) Witam serdecznie wszystkich szanownych forumowiczów :)
Mój pierwszy - 10.10 - Malinowa Mandarynka :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości