CHMOD Krusader

Tylko tematy nie mieszczące się powyżej.
blejdasek
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 9
Rejestracja: 31 mar 2012, 21:07

CHMOD Krusader

Post autor: blejdasek »

Ślęcze nad tym od cholera wie ile czasu ;/ Chce nadać chmod'y plikom na serwerze FTP ale POLECENIEM zebym mógł wpisać: Nazwy plików, katalogi czy podkatalogi czy nie itp. i NUMER CHMODU (755,644 itp.) ale nie wiem za cholere gdzie i co wpisać... o.O Ręczne w PPM -> Wlasciwosci znam i mnie wkurza i chce inaczej. JAK!? bo nie ma NIC w sieci o tym
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: CHMOD Krusader

Post autor: bear7 »

Na początek popraw temat...
Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEMTytuł tematu zmienisz edytując pierwszy postW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.

A masz dostęp do tego serwera za pomocą SSH? Czy tylko FTP?

I jeszcze jedno... Na forum przestrzegamy zasad pisowni języka polskiego. Jest to określone w regulaminie. Także postaraj się na przyszłość. Łatwiej się to czyta i co najważniejsze, nie ląduje w koszu...
Ślęczę nad tym już od dłuższego czasu. Chcę nadać uprawnienia plikom na serwerze FTP wykorzystując do tego polecenie, tak abym mógł wpisać: nazwy plików, katalogów oraz podkatalogów. Nie mam pojęcia, jak się za to zabrać. Ręcznie, poprzez PPM -> właściwości, znam i mnie denerwuje, dlatego też chcę inaczej. Czy ktoś mnie może pokierować...
Jak dla mnie, taka forma jest bardziej czytelna. Poza tym, nie zawiera również trybu rozkazującego:
blejdasek pisze:JAK!?
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości