Ace stream- działa w ubuntu?

Tylko tematy nie mieszczące się powyżej.
erenita
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 22
Rejestracja: 23 paź 2012, 15:27
Płeć: Mężczyzna
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Ace stream- działa w ubuntu?

Post autor: erenita »

Od kilku miesięcy dostępny jest program Ace stream dla Ubuntu. Interesują mnie doświadczenia użytkowników tego softu. W sieci jest mało artykułów na ten temat. Próbowałem uruchomić program w 12.04 ale nie działa tak jak bym chciał.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2013, 11:03 przez erenita, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
castor_troy
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 365
Rejestracja: 07 sty 2008, 20:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: ok. Bielska-Białej

Re: Ace stream

Post autor: castor_troy »

Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEM
Tytuł tematu zmienisz edytując pierwszy post
W razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
erenita
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 22
Rejestracja: 23 paź 2012, 15:27
Płeć: Mężczyzna
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Re: Ace stream -działa pod ubuntu?

Post autor: erenita »

Od kilku miesięcy dostępny jest program Ace stream dla Ubuntu. Interesują mnie doświadczenia użytkowników tego softu. W sieci jest mało artykułów na ten temat. Próbowałem uruchomić program w 12.04 ale nie działa tak jak bym chciał.

-- 1 lip 2013, o 21:27 --

Od kilku miesięcy dostępny jest program Ace stream dla Ubuntu. Interesują mnie doświadczenia użytkowników tego softu. W sieci jest mało artykułów na ten temat. Próbowałem uruchomić program w 12.04 ale nie działa tak jak bym chciał.
Awatar użytkownika
Shimmy
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 859
Rejestracja: 24 mar 2011, 20:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: Ace stream

Post autor: Shimmy »

To podziel się błędem.
erenita
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 22
Rejestracja: 23 paź 2012, 15:27
Płeć: Mężczyzna
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Re: Ace stream

Post autor: erenita »

Program i wtyczkę Magic Player do Chrome zainstalowałem zgodnie z instrukcją strony forum.torrentstream.org/index.php?topic=1465.0 przez COU. Przy próbie odtwarzania programów tv /ru/ pojawia się komunikat , że Ace nie jest zainstalowany- natomiast przy sportowych ze strony WIZIWIG brak transmisji mimo włączania się Magic Playera.
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Re: Ace stream

Post autor: bear7 »

Kolego erenita, w ramce wklejonej przez castor_troy, jest napisane, aby edytować pierwszy post w celu zmiany tytułu wątku na treściwy i zgodny z regulaminem... Ponawiam prośbę:
Zmień tytuł tematu tak, aby w sposób możliwie precyzyjny przedstawiał sedno sprawy, w której piszesz. Miej na uwadze również zgodność z REGULAMINEMTytuł tematu zmienisz edytując pierwszy postW razie wątpliwości/zastrzeżeń odnośnie powyższej informacji skontaktuj się z moderatorem, który ją wstawił.
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości