zwiecha podczas oglądania filmu

Wyłącznie system! Wątpliwości dotyczące aplikacji proszę umieszczać niżej, w odpowiednich forach.
mlody969
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 66
Rejestracja: 16 maja 2010, 11:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

zwiecha podczas oglądania filmu

Post autor: mlody969 »

mam ubuntu 10.04, film oglądałem przez VLC Player

oglądam sobie dziś film, aż nagle w pewnym momencie zaczął krzaczyć, zacinać się itp. przeskoczyłem trochę w tył i ten sam moment w którym były problemy przeszedł gładko a kilka sekund później stało się to samo. cały system zaczął wariować, strzałka posuwała sie tak spowolniona jakby była na heroinie, czasami zastygała bez ruchu, system nie reagował na kliknięcia. zdenerwowałem się i zresetowałem komputer

dooglądałem film do końca, później cofnąłem go do innego momentu który wcześniej przeszedł gładko i zaczęło się to samo. poszedłem sobie zapalić, wracam a tu połowa okien na dolnej belce jest podpisana jako nieznana czy coś w tym rodzaju, nie dało sie ich zmaksymalizowac. zwariował compiz i zgubił belkę nawigacji w każdym widocznym oknie. z górnej belki zniknęła ikonka połączenia z siecią i faktycznie połączenia nie było. musiałem się wylogować i ponownie zalogować

o co w tym chodzi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja, aktualizacja i konfiguracja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości