Nieudana aktualizacja Ubuntu 13.10 do 14.04

Wyłącznie system! Wątpliwości dotyczące aplikacji proszę umieszczać niżej, w odpowiednich forach.
Download-er
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2015, 13:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity

Nieudana aktualizacja Ubuntu 13.10 do 14.04

Post autor: Download-er »

Witam,

Aktualizowałem Ubuntu 13.10 do 14.04 i na etapie instalacji (Około 60%) uruchomiłem Firefox'a i nagle nastał czarny ekran. Po restarcie PC, uruchomiłem ponownie Ubuntu, lecz niestety włączał się tylko ekran logowania. Jak wprowadzę hasło to system i tak wraca do ekranu logowania.

Proszę o pomoc jak naprawić Ubuntu

Z góry dziękuję
Download-er
Awatar użytkownika
rom
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1309
Rejestracja: 30 cze 2009, 14:58
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86

Re: Nieudana aktualizacja Ubuntu 13.10 do 14.04

Post autor: rom »

Pobierz instalkę 14.04 i nagraj na CD, DVD lub nośnik USB. Uruchom w trybie Live i zrób kopie bezpieczeństwa najważniejszych danych. Możesz pominąć ten krok, jeśli te dane są na osobnej partycji, a ty wiesz, jak zainstalować system bez ich utraty.
Następnie zainstaluj 14.04 w normalny sposób, o wiele szybszy i pewniejszy niż próba znalezienia przyczyny i naprawy tego, co się popsuło.
także = też
tak że = więc
Download-er
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2015, 13:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity

Re: Nieudana aktualizacja Ubuntu 13.10 do 14.04

Post autor: Download-er »

rom pisze:Pobierz instalkę 14.04 i nagraj na CD, DVD lub nośnik USB. Uruchom w trybie Live i zrób kopie bezpieczeństwa najważniejszych danych. Możesz pominąć ten krok, jeśli te dane są na osobnej partycji, a ty wiesz, jak zainstalować system bez ich utraty.
Następnie zainstaluj 14.04 w normalny sposób, o wiele szybszy i pewniejszy niż próba znalezienia przyczyny i naprawy tego, co się popsuło.
Wielkie dzięki ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja, aktualizacja i konfiguracja Ubuntu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości