Ubuntu 12.10 Gnome Remix, Evolution, zwis programu

Przeglądarki, poczta, pakiety biurowe, prezentacje itd.
majgot
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 31
Rejestracja: 27 gru 2009, 09:43
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Ubuntu 12.10 Gnome Remix, Evolution, zwis programu

Post autor: majgot »

Pierwsze uruchomienie programu, konfiguracja skrzynki pocztowej. Prośba o hasło do niej aby zapisać ją do bazy haseł. Okno działa, ale czy wciskam myszką przycisk akceptuj czy anuluj , czy też z klawiatury niestety okno się nie chce zamknąć. Jedyne co pozostaje to twardy reset komputera, co mogę z tym zrobić ??
Awatar użytkownika
Echinos
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 237
Rejestracja: 15 maja 2005, 09:48
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ubuntu 12.10 Gnome Remix, Evolution, zwis programu

Post autor: Echinos »

Czy konto dla którego konfigurujesz tę skrzynkę ma ustawione hasło przy logowaniu?
inny OS: Arch Linux
majgot
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 31
Rejestracja: 27 gru 2009, 09:43
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Ubuntu 12.10 Gnome Remix, Evolution, zwis programu

Post autor: majgot »

Podczas dodawania konta ni ustawia się jego hasła, a hasło ono ma ustawione. Hasło jest sprawdzane dopiero podczas pobierania poczty (tak mniemam) a ono jest podczas uruchamiania programu.

zrobiłbym zrzut ekranu ale blokuje mi to cały komputer, nazwa okna: Żądanie uwierzytelnienia poczty.

-- 10 lis 2012 21:55 --
majgot pisze:Podczas dodawania konta ni ustawia się jego hasła, a hasło ono ma ustawione. Hasło jest sprawdzane dopiero podczas pobierania poczty (tak mniemam) a ono jest podczas uruchamiania programu.

zrobiłbym zrzut ekranu ale blokuje mi to cały komputer, nazwa okna: Żądanie uwierzytelnienia poczty.
edit: po wielu kombinacjach odpaliłem w sesji z gnome classic i tam okno nie wieszało się, po powtórnym zalogowaniu na gnome 3 evolution kolejne hasła już przyjmował normalnie, mój problem uznaje za zakończony, ale błąd z nowym gnomem pozostał ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Biuro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości