Laptop PackardBell sterowniki

Przenośne komputery i problemy z nimi związane
Rafaelo20
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2006, 23:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.04
Środowisko graficzne: GNOME

Laptop PackardBell sterowniki

Post autor: Rafaelo20 »

Witam. Może ktoś poda mi konkretną stronkę z której mogę ściągnąć sterowniki do laptopa Packard Bell EasyNote MX37-V-100 SP Celeron M 550 2.0 GHz , Pamięć 3GB DDR2 ,HDD 160 GB SATA , LAN 10/100Mbps Wireless Lan Card , SIS M672 256MB video , DVD doble + R9 , 15,4 TFT WXGA Diamond View 6CELL 4400 mAh Li-lon . Powyżej podałem jego dokładne parametry.Wcześniej był zainstalowany Windows Vista Home Basic.Teraz śmigam na Ubuntu.Mam problemy z dżwiękiem nie mogę ustawić odpowiedniej rozdzielczość chodzi tylko w trybie 800x600.Próbowałem zmienić na wyższą ale nie da rady.No i oczywiści nie wykrywa karty WiFi. Proszę o poradę gdzie mogę ściągnąć sterowniki.Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
k2cl
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 3632
Rejestracja: 09 gru 2007, 12:48
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86

Odp: Laptop PackardBell sterowniki

Post autor: k2cl »

W przypadku linuksów raczej nie ma czegoś takiego jak strona producenta, na której znajdziesz wszystkie potrzebne sterowniki do danego laptopa. Musisz szukać sterowników do poszczególnych urządzeń - póki co chyba wifi i karty graficznej. Generalnie - :goog: i wynik

Kod: Zaznacz cały

lspci
wpisanego w terminalu pomoże Ci znaleźć wszystko, czego możesz potrzebować do uruchomienia swojego notebooka pod ubuntu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Laptopy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości