reset programów Rhytmbox i LXMusic simple music player

Tutaj można zadać pytanie, jeśli Linuksa widzi się pierwszy raz w życiu ;)
Jerzy1234567
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2018, 15:56
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04

reset programów Rhytmbox i LXMusic simple music player

Post autor: Jerzy1234567 »

Witam. Chcę się dowiedzieć jak zresetować programy LXMusic simple music player oraz Rhytmbox. Pozatym chcę wiedzieć dlaczego w tym pierwszym programie po parokrotnym dodawaniu i usuwaniu audiobuków jest tak ,że jak dodam teraz listę z audiobuka to jest niepokolei . Z programem Rhytmbox też na skutek takich działań są jakieś komplikacje. Dlaczego tak jest? Myślałem ,że jak usuwam jakąś listę i jakąś dodaję to można tak bez końca.Jak to jest?
Awatar użytkownika
Tomfoc
Gibki Gibbon
Gibki Gibbon
Posty: 2183
Rejestracja: 30 lis 2011, 21:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: reset programów

Post autor: Tomfoc »

Co rozumiesz pod pojęciem "resetowanie programów"? Czy idzie o cofnięcie zmian, które sam poczyniłeś? Jeżeli tak, to poszukaj w swoim katalogu domowym katalogów o nazwach odpowiadających nazwom tych programów. Katalogi te prawdopodobnie mają nazwy zaczynające się od kropki, czyli są ukryte. Szukaj ich w katalogu .config, albo .local/share. Usunięcie ich spowoduje, że programy wrócą do "fabrycznych" ustawień.
Jerzy1234567
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 6
Rejestracja: 27 paź 2018, 15:56
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 16.04

problem z plikami

Post autor: Jerzy1234567 »

dzięki za pomoc. Mam jeszcze pytanie:co jeśli w przyszłości będę znów chciał je zresetować ,bo jeśli chodzi o program LXMusic simple player to nie mogę ponownie znależć plików do tego programu mimo umieszczenia w nim nowych list odtwarzania?
Ostatnio zmieniony 01 lis 2018, 17:17 przez Jerzy1234567, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedszkole Linuksa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości