Odtwarzacz mp3/mp4

Porady sprzętowo-handlowe
Awatar użytkownika
gramfan
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 308
Rejestracja: 04 lut 2009, 19:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Odtwarzacz mp3/mp4

Post autor: gramfan »

Możecie doradzić, jaki odtwarzacz mp3/mp4 kupić, moje wymagania to 16GB (wiem, że dużo) i jakiś sensowny sposób przeglądania playlisty, możliwość odtwarzania po artystach, płytach itp. Moja górna granica to 600 zł, ale mogę trochę naciągnąć...
Linux user number 488482 |
PC: AMD 64 X2 7750+ | GeForce 9600GT | 1GB GoodRam 800Mhz + 2GB GoodRam 800Mhz | MSI K9N6PGM2 | HDD Samsung 500GB
Laptop: Intel Core Duo T6600 | GeForce 310M | 4 GB RAM | HDD Samsung 500GB
Linux Mint 13 "Maya" Cinnamon
Awatar użytkownika
busia100
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2009, 13:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Odtwarzacz mp3/mp4

Post autor: busia100 »

polecam z własnego doświadczenia ipoda touch 2gen
zalety:
-cover flow
-akcelerometr
-wi-fi
-genius (http://support.apple.com/kb/HT2895?view ... cale=pl_PL)
-po "odblokowaniu" masa darmowych aplikacji
-app store
-pobieranie seriali prosto na ipoda
-youtube

wady:
-nie da się korzystać w linux (oprócz najnowszej testowej wersji fedory ) ponieważ wymaga i tunes ):
Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!
Awatar użytkownika
sirmacik
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2007, 14:59
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Odtwarzacz mp3/mp4

Post autor: sirmacik »

Ja z powodzeniem wykorzystuję Sansę Fuze od sandiska. Nie pamiętam w tym momencie jakie są pozostałe opcje, moja Sansa ma 4G wbudowanej pamięci i 4G dokupionej. Spokojnie powinna obsłużyć i 16G karty microSD. Obsługuje również pliki w formacie ogg.
Co prawda ma niewielki wyświetlacz, ale i filmy z napisami da się na nim oglądać.
Bateria długo trzyma. IMO spełnia wszystkie wymienione przez Ciebie wymagania. Moim zdaniem to nawet w najdroższej wersji 600zl nie przekroczysz. Moja wersja 4G kosztowała nie całe 300zł. Nawet dokupując kartę o pojemności 16G nie przekroczyłbym Twojego budżetu.
Co ważniejsze, bardzo dobrze działa z linuksem (zarówno przez protokół MTP jak i MPC). Może również robić za czytnik kart.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Co kupić?”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości