Wałbrzych - Rusinów

JanosikHarnas
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2012, 16:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Wałbrzych - Rusinów

Post autor: JanosikHarnas »

W miarę możliwości i wiedzy pomogę w zainstalowaniu i konfiguracji Ubuntu jak i zdobyciu odpowiedniej wersji.
Mój status Gadu-Gadu 6454519
dwazet
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2009, 16:37
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Brak
Architektura: x86

Re: Wałbrzych - Rusinów

Post autor: dwazet »

Witam,
mam PC-ta w którym oprócz Win XP HE mam wolną partycję ( ok.100GB) i marzę o tym aby zainstalować tam jakiś system
z Linuxa/Ubuntu. Czy mógłbym liczyć na pomoc::linki do oprogramowania i rady odnośnie instalacji?
Próbowałem sam zgrać sobie Ubuntu ale to nie chciało mi odpalić i na tym się to skończyło :-).
Może z oryginalnej płyty to by wyszło ale sam już nie wiem. Jestem starszym człowiekiem ale kompurer jest mi dość bliski.
Mieszkam w Dusznikach Zdroju - Pozdrawiam serdecznie - Zygmunt.
PS/
mój email : [ciach]

//bear7: Rozdawanie maila na lewo i prawo i na dodatek w takiej jawnej postaci, to proszenie się o tonę niechcianego spamu. Edytuj profil na forum i tam podaj swój email - trochę bezpieczniejsza forma... Jeżeli jednak nie przeszkadza Ci dzielenie się swoim adresem w sposób, w jaki to zrobiłeś wcześniej, to edytuj swój post raz jeszcze i ponownie podaj swój email. Przy okazji, możesz usunąć moją wiadomość.

I taka jeszcze jedna szybka wiadomość. Na forum również udzielamy porad. Jak dopiero zaczynasz, to przedszkole Linuksa będzie odpowiednim miejscem na twój wątek. Jak zdecydujesz się na Naszą pomoc, to postaraj się tylko dobrze opisać, z czym dokładnie masz problem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „dolnośląskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości