Rzeszów, okolice

SpongeBob
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2010, 23:41
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Rzeszów, okolice

Post autor: SpongeBob »

Witam, jestem w stanie praktycznie od ręki udostępnić za darmo każdą wersję Ubuntu, aktualnie na dysku posiadam Wszystkie odmiany Polskiego remixu Ubuntu 10.04 oraz wersję podstawową też 10.04, a na życzenie mogę pobrać dowolną wersję (kwestia 20-30 minut). Oczywiście wypalam za darmo, a jeśli ktoś naprawdę nie ma kasy na płytkę CD nagram na taktowną całkowicie za DARMO! A jeśli ktoś sobie nie radzi, mogę pomóc w instalacji samego systemu jak i dodatkowych aplikacji np. Wine czy komunikator Pidgin (choć to trudne nie jest, ale dla mnie z początku było trudne ;)).

Oczywiście wszystko za darmo!

Jesteś zdecydowany? Chcesz? Pisz w tym temacie lub na PW.

Aktualizacja! 14.07.2010

To co jest poniżej też chętnie rozdam przyszłym użytkownikom.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 lis 2011, 18:17 przez SpongeBob, łącznie zmieniany 2 razy.
SpongeBob
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2010, 23:41
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Rzeszów, okolice

Post autor: SpongeBob »

Chwilowo Wstrzymane!
Awatar użytkownika
Garguleczkowaty
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 139
Rejestracja: 03 lis 2009, 20:02
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Rzeszów, okolice

Post autor: Garguleczkowaty »

Jak nie będzie wstrzymane to jestem w stanie nawet zapłacić za każdą dystrybucję w ładnych opakowaniach i płytach do kolekcji...

Pozdrawiam
Jake_Loup
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2011, 20:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Rzeszów, okolice

Post autor: Jake_Loup »

Tez chetnie przygarne oryginalne plytki, jesli to jeszcze aktualne, czesto bywam w Rzeszowie.
SpongeBob
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 10 lip 2010, 23:41
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Rzeszów, okolice

Post autor: SpongeBob »

Nadal jestem w stanie zorganizować kopie różnych wersji ubuntu, lecz na zmienionych warunkach.

Jest możliwość nagrania każdej wersji ubuntu, wedle upodobania. Obowiązuje zasada płytka za płytkę, czyli ja daję tobie nagraną płytkę z ubuntu/kubuntu itp. a ty zwracasz czystą płytkę. Interesuje mnie głównie opcja przekazania w Rzeszowie, teraz jestem codziennie więc jest możliwość spotkania się i dokonania wymiany. Wysyłka też jest możliwa, lecz trzeba pokryć koszty (niecałe 2 zł? w tych okolicach). Oryginałów aktualnie nie posiadam, chyba że kogoś interesuje wersja na serwery, to znalazło by się kilka sztuk 10.04 SE. Oryginałów brak i raczej nie będzie, chyba że znajdą się chętni to można pomyśleć o kupnie z Canonical Store większej paczki płytek.

Dlaczego nastąpiły zmiany/wstrzymanie?

Bardzo duże zainteresowanie. Jeśli dobrze pamiętam oryginalnych płyt udało się rozesłać do chętnych 15 szt. czyli wszystkie które posiadałem. Kopii +- 40 sztuk = za duże koszty i ciągłe odwiedzanie Poczty Polskiej
ODPOWIEDZ

Wróć do „podkarpackie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości