Amilo 1705 Inne kodowanie znaków klawiatury

Najmniejsze, najsłabsze, ale coraz bardziej popularne...
kefa81
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2013, 19:08

Amilo 1705 Inne kodowanie znaków klawiatury

Post autor: kefa81 »

Cześć,
W moim Amilo 1705 gdy na klawiaturze naciskam klawisz "P" pojawia się "-", gdy nacisnę "I" to liczba "6" gdy U to 5 , zauważyłem że klawisze po lewej stronie działają poprawnie natomiast te z prawej strony: U,I,O,P,J,K,L,M właśnie tak fiksują. Co dziwne gdy kliknę "Przełęcz użytkownika" i mam pole do wpisania Nazwa użytkownika i tam podaję nazwę (peter) to klawisze działają poprawnie, naciskam P i mam P a nie jakiś myślnik "-"
Układ klawiatury mam ustawiony na polski, model klawiatury wybieram Fujitsu-Siemens Klawiatura Amilo Laptop ale to nic nie pomaga, wybieram też inne języki np Wielka Brytania ale dalej jest tak samo. Gdy podłączę klawiaturę na usb to działa ona poprawnie.
Przywracałem ustawienia domyślne w biosie ale też nie pomogło. Proszę o radę.
Z góry dzięki za pomoc.

-- 21 sty 2013, o 18:39 --

Problem rozwiązany. Wystarczyło popatrzyć na klawiaturę laptopa w lepszym świetle :) Po prawej stronie znajduje się klawiatura numeryczna, akurat pod przyciskami U,I,O,P,J,K,L włączana jest za pomocą przycisku funkcyjnego FN i NumLock wystarczyło zatem wyłączyć klawiaturę numeryczną i ot cały problem. Temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Netbooki i ultrabooki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości