X2: The Thread demo - error przy uruchamianiu, o którym nie mogę znaleźć nic w sieci.

Gry, które działają natywnie na Linuksie.
Awatar użytkownika
Jusko
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1380
Rejestracja: 21 gru 2007, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

X2: The Thread demo - error przy uruchamianiu, o którym nie mogę znaleźć nic w sieci.

Post autor: Jusko »

Witam.

Czy ktoś miał kiedykolwiek taki przypadek z demem X2?

Kod: Zaznacz cały

$ '/home/KJ/x2_demo' 
Gdk-ERROR **: 171
  serial 3301 error_code 171 request_code 153 minor_code 5
Gra nie uruchamia się wcale. Pisałem oczywiście jakiś czas temu do LGP, jednak ich lordowska mość nigdy nie zniżyła się do odpowiedzi na jakikolwiek z problemów (a miałem parę historii z ich demami). Nie wiem - może problem leży w otwartych sterach ATi, jednak nie ma pewności - LGP mi na to nie odpowie (na ATi X1250 na stacjonarce działa, mimo otwartych sterów, przycina, jednak działa). Chciałem sprawdzić jak gra działa pod Linuksem, gdyż pod Windows śmiga na moim leciwym sprzęcie bardzo ładnie. Podejrzewam, iż będzie i tu problem z określeniem sprawy, lecz może okaże się, że tę przypadłość ma ktoś jeszcze.

Pozdrawiam
wupra
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 463
Rejestracja: 28 lut 2009, 22:29
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86
Kontakt:

Re: X2: The Thread demo - error przy uruchamianiu, o którym nie mogę znaleźć nic w sieci.

Post autor: wupra »

Jeśli masz zainstalowane biblioteki libgdk-1.2.so.0, libgtk-1.2.so.0, to możesz spróbować usunąć z katalogu gry lib/lib1 wspomniane wcześniej biblioteki.
Awatar użytkownika
Jusko
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1380
Rejestracja: 21 gru 2007, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: X2: The Thread demo - error przy uruchamianiu, o którym nie mogę znaleźć nic w sieci.

Post autor: Jusko »

Dziękuję za pomoc - niestety komunikat nadal występuje.
kklimonda
Zakręcona Traszka
Zakręcona Traszka
Posty: 585
Rejestracja: 20 kwie 2008, 04:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME

Re: X2: The Thread demo - error przy uruchamianiu, o którym nie mogę znaleźć nic w sieci.

Post autor: kklimonda »

Całkiem prawdopodobne, że problem leży w otwartych sterownikach - niestety bliżej mógłby ci odpowiedzieć tylko LGP
ODPOWIEDZ

Wróć do „Linuksowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości