Football Manager 2011 - błąd wine lub programu

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
Gradi7
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 68
Rejestracja: 22 kwie 2010, 19:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Post autor: Gradi7 »

Witam, zainstalowałem FM 2011 na Windowsie. Przeniosłem pliki folderu Sports Interactive do System Plików, klikam na ikonkę i wyskakuje błąd Wine. Jest tam napisane coś takiego: Powodem błędu może być problem w programie lub braki w Wine, itp. itd.

Proszę o pomoc. Może powinienem umieścić folder z Moich Dokumentów gdzie indziej, tak samo może z folderem z grą?

Odświeżam :(
Awatar użytkownika
igotit4free
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6453
Rejestracja: 29 paź 2008, 22:51
Płeć: Mężczyzna
Architektura: x86_64
Lokalizacja: KRK

Odp: Football Manager 2011 - błąd wine lub programu

Post autor: igotit4free »

Skąd pomysł, że to miałoby zadziałać? Gdzie znalazłeś takie rozwiązanie?
Jest w najwyższym stopniu prawdopodobne, że jakbyś zainstalował FM na jednym komputerze z Windows i przekopiował go na inny komputer z Windows, to objawy byłyby takie same.

Uważasz przy tym, że konfiguracja twojego komputera i wersja WINE są bez znaczenia?
Dlaczego ich nie podajesz?
Używałeś Mocy Luke?

BTW. Zastosowałeś się do rady, którą otrzymałeś przed ponad miesiącem?
Admc pisze:Wszystkie programy, które wykorzystują install anywhere należy zainstalować pod windowsem i na podstawie logów instalatora przenieść odpowiednie pliki i klucze rejestru na linuxa.


.
Windows 10 @ GA-P67A-D3-B3, i3-2100 3.10GHz, 8GB RAM, Gigabyte HD6850 1GB RAM
Android 7.0 @ Motorola Moto G4+
Gradi7
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 68
Rejestracja: 22 kwie 2010, 19:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Odp: Football Manager 2011 - błąd wine lub programu

Post autor: Gradi7 »

No zbytnio nie, bo nie rozumiem do końca... "i na podstawie logów instalatora przenieść odpowiednie pliki i klucze rejestru na linuxa."

A z tego co czytałem w różnych miejscach, to Football Manager na Linuksie działa.
A co do tego: http://appdb.winehq.org/objectManager.p ... &iId=21960
To jak byłem na tej stronie tego nie było :P

PS.
Poza tym piszę tutaj z myślą, że może ktoś ten problem miał i mi łopatologicznie wytłumaczy co i jak.

edit//
Już nieaktualne..!
tym
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2010, 01:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Football Manager 2011 - błąd wine lub programu

Post autor: tym »

Mam ten sam problem, gra się czasem włącza i jak dochodzi do ładowania to wywala error, a czasem już przy starcie crashuje. Wie ktoś jak to rozwiązać? Robię wszystko tak jak piszą na tej stronie http://appdb.winehq.org/objectManager.p ... &iId=21960 a i tak nie działa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości