FarCry 1 nie uruchamia się.

Gry, do uruchomienia których potrzebne są programy typu Wine/Cedega/CrossOver albo jakieś emulatory.
Szarikowaty
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 22
Rejestracja: 08 mar 2013, 16:48
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

FarCry 1 nie uruchamia się.

Post autor: Szarikowaty »

Witam!

Mam problem z grą FarCry. Od razu uprzedzam pytania, tak mam oryginał (z Kolekcji Klasyki).
Po zainstalowaniu uruchamia się tylko okienko do konfiguracji i gra nie startuje. Przy debugowaniu dostaję tylko:

Kod: Zaznacz cały

[06/22/14 18:32:41] - Running wine-1.5.3 FarCry.exe (Working directory : /home/szarik/.PlayOnLinux/wineprefix/FarCry/drive_c/Games/Far Cry/Bin32)
process 21986: Applications must not close shared connections - see dbus_connection_close() docs. This is a bug in the application.
Ściągnąłem wersję GOG i skorzystałem ze skryptu instalacyjnego w PlayOnLinux. Również dokładnie to samo. Instalowałem Direcx'ta, próbowałem zmienić na OpenGL ale kompletnie nic się nie zmieniało. Patch na wersję x64 również nic nie zmienił. Na WineHQ przy użyciu Wine 1.5.0, 1.4 i 1.4rc6 (32bit) oraz 1.5.2 i 1.5.3 (wersja 64bit) ma status Platinum, tylko że na innych dystrybucjach. Próbowałem instalacji na wszystkich wymienionych wersjach Wine + 1.6.2 oraz 1.7.19. Wszystko odbywało się na Ubuntu 14.04 i PlayOnLinux 4.2.2.

Sterowniki do karty graficznej (Nvidia Fx570m): 331.38

Z góry dziękuję za pomoc!


----------------------------------------------------

Teraz zainstalowałem przez "czystego" Wine (nie przez POL) i uruchomiłem wpisując w terminalu

Kod: Zaznacz cały

Wine FarCry.exe
i dostałem:

Kod: Zaznacz cały

fixme:service:scmdatabase_autostart_services Auto-start service L"SecDrv" failed to start: 2
fixme:win:EnumDisplayDevicesW ((null),0,0x33d528,0x00000000), stub!
fixme:win:EnumDisplayDevicesW ((null),0,0x33d308,0x00000000), stub!
Naruszenie ochrony pamięci (core dumped)
-- 24 cze 2014, o 14:20 --

Nikt nie ma żadnego pomysłu? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Z innych systemów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości