eSim

Gry online przez przeglądarkę internetową
Sordi
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2011, 21:27
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

eSim

Post autor: Sordi »

Myślę, że ten temat będzie skierowany do dość wąskiego grona osób, które w wolnych chwilach lubią pogrywać w aplikacje dostępne w oknie przeglądarki.

Pokrótce przedstawię Wam eSima, jest to gra podobna do znanego e Republik, jednak czerpiąca wszystko co najlepsze z wcześniejszych wersji tej produkcji.

W eSimie cały gameplay wiąże się z szeroko pojętymi aspektami militarnymi, politycznymi, ekonomicznymi i prasowymi. W skrócie - możemy być przedsiębiorcą, najemnikiem, redaktorem, wojskowym, dosłownie kim chcemy w ramach możliwości silnika gry.

Oczywiście, tak jak wcześniej napisałem eSim jest symulatorem eŚwiata, także mamy community i państwa z całego globu.

Napisałem ten temat nie dlatego, żeby zyskać korzyści z zarejestrowania się z reflinka (de facto jest to jedyna możliwość rejestracji, oraz gracz rejestrujący się zyskuje znacznie więcej), lecz Polacy aktualnie są na dość przegranej pozycji. Zostaliśmy prawie całkowicie podbici przez Litwinów, którzy należą do najpotężniejszej koalicji w świecie eSima. Promuję tą grę w ramach akcji BB - Baby Boomu, każdy gracz, który aktywnie będzie uczestniczył w grze polepszy losy ePolski.

Tak aktualnie wygląda ePolska:
Obrazek

W ramach pomocy zawsze możecie się do mnie zgłosić w grze, nick Sordi.

Pozdrawiam i zapraszam
http://e-sim.org/
lub reflink w którym za wbicie 7 poziomu dostaniecie dodatkowe dwie sztuki złota
http://e-sim.org/lan.28519/
hero24
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2008, 18:55
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 8.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma

Re: eSim

Post autor: hero24 »

Witam wszystkich, chcialem odnowic temat, od ostatniego czasu troche sie w e-swiecie zmienilo. Mianowicie teraz jestesmy potega na skale e-swiata. Okupujemy wiele panstw, jednakze potrzebujemy wasze pomocy, poniewaz, z obecna iloscia graczy, nie bedziemy w stanie utrzymac tych panstw.

Polecam rejestrowac sie z tego Reflinka, za rejestracje z reflinka, kazdy gracz, który dojdzie do 7lvl, dostanie dodatkowe 2g.
Obrazek
Dziekuje, hero24
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry w przeglądarce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości