Artefakty grafiki w FF na YT

Tylko tematy nie mieszczące się powyżej.
bit
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Artefakty grafiki w FF na YT

Post autor: bit »

Mam problem z artefaktami grafiki w przeglądarce Firefox w wersji 36 (w wcześniejszych też ten problem występuje) na serwisie YouTube (Player HTML5), na Google Chrome(Wersja 40.0.2214.115 [64-bit]) oraz Opera (27.0.1689.69) ten problem nie występuje
Karta graficzna to Intel HD 2500 na architekturze Ivy Bridge
Sterowniki: Automatycznie zainstalowane przez Intel Graphics Installer for Linux
Środowisko graficzne: Unity oraz KDE
Nie wiem czy to może być wina tego że płyta główna ma włączony automatyczny OverClocking (OC Genie II)

To wygląda tak: https://www.youtube.com/watch?v=LBNweM01noM
Awatar użytkownika
Jusko
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1380
Rejestracja: 21 gru 2007, 18:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Artefakty grafiki w FF na YT

Post autor: Jusko »

Płyty głównej nie wiń - myślę, że problem może leżeć po stronie implementacji w Firefox (ponieważ również nie mam problemu na Chrome czy Operze). Problem jest bardziej globalny, gdyż mam to samo :) Również Intel HD 2500, również Firefox 36, również podkręcenie driverów z Intelowego repo.

W moim przypadku pomaga przestawienie okna na fulscreen, a potem powrót. Problem nie występuje na każdym filmiku. Jeśli masz zainstalowanego Flasha, odtwarzaj za jego pomocą.
bit
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:44
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64

Re: Artefakty grafiki w FF na YT

Post autor: bit »

Rzeczywiście na Full Screen'ie nie ma takiego problemu, ale jak wyjdę do nadal jest ten problem
Skoro to wina Pandy czerwonej (firefox) to na YouTube będę używał na Chrome :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości