Błąd wyświetlania obrazu podczas towrzenia skompresowanego archiwum w Nautilusie

Jeśli już na pewno nie da się umieścić posta wyżej.
Awatar użytkownika
witsu
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 29 gru 2020, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Błąd wyświetlania obrazu podczas towrzenia skompresowanego archiwum w Nautilusie

Post autor: witsu »

Witam. Od kilku tygodni używam POP!_OS 22.04 i zauważyłem jeden błąd związany z wyświetlaniem obrazów. Podczas tworzenia archiwum w Nautilusie brakuje części okna komunikatów. Zastanawiam się czy jest to ogólny problem GNOME, czy też błąd związany z dystrybucją. Załączam zrzut ekranu, aby lepiej to zobrazować. Może ktoś sprawdzi czy w Ubuntu jest tak samo. A może jest tu ktoś, kto wie, czy da się to naprawić?
Załączniki
Zrzut ekranu z 2022-09-07 15-52-10.png
(201.33 KiB) Nie pobierany
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8612
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Błąd wyświetlania obrazu podczas towrzenia skompresowanego archiwum w Nautilusie

Post autor: mario_7 »

Być może to kwestia tłumaczenia - tekst zrobił się szerszy i nie jest ot obsługiwane poprawnie. Tutaj przykładowy zrzut z Ubuntu (po angielsku): https://149366088.v2.pressablecdn.com/w ... u-2204.jpg

Myślę, że warto byłoby podrzucić temat ludziom zajmującym się tłumaczeniem GNOME - pewnie już spotkali się z takimi przypadkami.
Awatar użytkownika
witsu
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 29 gru 2020, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: Błąd wyświetlania obrazu podczas towrzenia skompresowanego archiwum w Nautilusie

Post autor: witsu »

Dzięki za próbę pomocy. Ewidentnie jest to błąd w dystrybucji. Wróciłem do Ubuntu i tam jest wszystko dobrze. Nie taki ten Pop piękny, jak go malują. W moim przypadku się nie sprawdził.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostatnia deska ratunku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości