SkyShowTime na Linux

Grafika, film, dźwięk.
jaroslaw1245
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 64
Rejestracja: 26 gru 2012, 23:16
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

SkyShowTime na Linux

Post autor: jaroslaw1245 »

Witam, czy komuś udało się może uruchomić serwis SkyShowTime na linuxie? Mam Xubuntu 22.04 oraz Deibana bullseye (11) ale nie mogę dać sobie z tym rady i na razie muszę oglądać na komputerze syna. Przeszukałem polskie i nie tylko polskie fora, ale nic konkretnego nie znalazłem.
Awatar użytkownika
40rozbojnik
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 72
Rejestracja: 22 paź 2007, 20:35
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 23.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: SkyShowTime na Linux

Post autor: 40rozbojnik »

Też mam ten problem. Wszystkie "zwykłe" sposoby nie działają, czyli nie idzie to na żadnej przeglądarce ani na żadnym useragencie. Nie wiem, może wyjściem będzie jakiś emulator androida + instalacja aplikacji dedykowanej? Bo chyba zabawa w oglądanie wideo za pomocą maszyny wirtualnej z Windą to raczej średni pomysł.
Awatar użytkownika
mario_7
Administrator
Administrator
Posty: 8606
Rejestracja: 30 sie 2006, 13:11
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 20.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Re: SkyShowTime na Linux

Post autor: mario_7 »

Zasadnicze pytanie, to czy warto kombinować i płacić abonament, skoro firma najwyraźniej nie jest zainteresowana wspieraniem Linuksa.

Ale jeśli już ktoś chce, to może zamiast Windowsa wystarczyłaby maszyna wirtualna z Chrome OS.
jaroslaw1245
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 64
Rejestracja: 26 gru 2012, 23:16
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: Xfce
Architektura: x86_64

Re: SkyShowTime na Linux

Post autor: jaroslaw1245 »

Wykupiłem abonament dzieciakom, a że znalazłem tam kilka, co prawda już nie młodych, pozycji, które chętnie bym obejrzał jeszcze raz, to próbowałem uruchomić serwis na swoim kompie. Z ciekawości popróbuję się jeszcze pobawić na maszynie wirtualnej - jeśli uda się uruchomić, to bardziej dla satysfakcji, że dam radę, bo obejrzeć film zawsze mogę na kompie syna, ale to nie to samo :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka, filmy, zdjęcia, grafika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości