Tłumaczenie skryptu

Uwagi, propozycje tematów, pomysły na serwis Ubuntu.pl
Gain_DarkSoul
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 28
Rejestracja: 20 lut 2007, 07:04
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Tłumaczenie skryptu

Post autor: Gain_DarkSoul »

Jeszcze jeden grosik odemnie.
Zauważyłem że FAQ jest przetłumaczony w 1/3. Jeżeli wynika to z braku czasu moderatorów czy administratorów napiszcie PW chętnie pomogę z tłumaczeniem reszty.
SIDJESTGIT pisze:edit: a tak na marginesie to ustawcie czas na Forum (ten domyslny) - mam w systemie polska strefe czasowa nawet system jest zsynchronizowany z zegarem atomowym a mimo to (tylko) na tym Forum wypowiedzi sa zle oznakowane. ( obecnie mamy godz 03:50:40)
Z tego co Ja widzę to czas jest dobry, chyba że już ktoś go poprawił.
Awatar użytkownika
sylwester
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1455
Rejestracja: 18 lut 2005, 19:33
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64
Kontakt:

Odp: Tłumaczenie skryptu

Post autor: sylwester »

Przeniosłem, bo post dotyczy problemu stricte technicznego i ma mały dość związek z poprzednim wątkiem.

Oczywiście, chętnie przyjmiemy każdą pomoc w ulepszaniu skryptu.

Trzeba by się przy okazji zastanowić jak "oddać" to do oficjalnego tłumaczenia polskiego z jakiego korzystamy. Myślę, że i Tobie byłoby miło gdyby mogli korzystać z tego także inni?

Pozdrawiam
Gain_DarkSoul
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 28
Rejestracja: 20 lut 2007, 07:04
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 22.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86_64

Odp: Tłumaczenie skryptu

Post autor: Gain_DarkSoul »

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem, to postaram się przetłumaczyć cześć lub resztę działy FAQ która do tej pory nie ma tłumaczenia, wyślę do do Ciebie na PW a Ty możesz to podmienić z angielskimi postami FAQ. Nie mam żadnych obiekcji co do tego aby inni mogli czytać polskie FAQ napisane przezemnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubuntu.pl”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości