komputer nie wyłacza się -białe poziome paseczki i stoi

Karty graficzne, dźwiękowe, tv, monitory etc.
maksiomark
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 61
Rejestracja: 01 lip 2007, 01:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86
Kontakt:

komputer nie wyłacza się -białe poziome paseczki i stoi

Post autor: maksiomark »

witam mam taki dylemat mianowicie mam karte grafiki ati radeon x2300 mobillity ubuntu 9.10 udało mi sie jakimś cudem zainicjować efekty 3d czyli akceleracje ale jedno mam zmartwienie mianowicie podczas zamykania systemu na komputerze pojawiają się białe poziome paski i na tym koniec stoi nie wyłącza się nie ma znaczenia czy efekty są właczone czy nie może ktoś coś poradzi :wall: acha i rozdzielczość tylko 1024 na 768 nie można innej ustawić na pewno jest to jakiś problem ze sterownikami do karty albo jakiś wpis gdzieś nie pasuje ponieważ jak w synapicu odinstaluje sterowniki i komputer bedzie pracował na vesa to wszystko jest ok tylko obraz jakiś taki dziwny to nie to co na sterowniku radeon

EDIT:
witam nie ma nikogo do pomocy ?????

EDIT:
naprawde nikt o tym nie ma zielonego pojęcia co to może być !!!!!!!!!1:wall:
maksiomark
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 61
Rejestracja: 01 lip 2007, 01:21
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 18.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: komputer nie wyłacza się -białe poziome paseczki i stoi

Post autor: maksiomark »

witam coraz lepiej jest z tymi sterownikami ati chyba się stara po ostatniej aktualizacji z repo doszły mi prawidłowe rozdzielczości zarówno na lcd jaki na monitorze ale wciąż jest problem z wyłaczaniem komputera może mi ktoś pomoże błagam choć głupio to brzmi :teeh:

EDIT:
Temat zamknięty=== kosz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Multimedia - karty graficzne, dźwiękowe, telewizyjne, drukarki, skanery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości