Zastępniki kyodai oraz kulek.

Nie samą pracą człowiek żyje ;)
Ubuntu904

Zastępniki kyodai oraz kulek.

Post autor: Ubuntu904 »

Szukam zastępników tych gier na Ubuntu 9.04 - chodzi o kulki Marbit'a oraz Kyodai (karty do usuwania parami) Już raczej się rozglądałem ale nic nie znalazłem :/ Jestem bardziej początkującym na linuxie może jakieś strony przeoczyłem... :(
Awatar użytkownika
hiroshi007
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 190
Rejestracja: 11 lis 2008, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Zastępniki kyodai oraz kulek.

Post autor: hiroshi007 »

Kyodai to chyba Mahjong,ten w dodaj/usuń programy" jest mniej rozbudowany ale dosyć wciągający. A "kulek" to akurat w Ubuntu jest masa nie wiem jak się gra w te Marbita ale fajne są "SAME Gnome", też w repozytorium. Ponadto możesz poszukać w google wpisując frazy: linux mahjong.
Awatar użytkownika
Silvervenom
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2009, 23:36
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Zastępniki kyodai oraz kulek.

Post autor: Silvervenom »

To ja się podepnę, ktoś orientuje się na czym ten Mahjong polega tzn. co dodaje, a co odejmuje ruch? Pozdrawiam
,,Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim''
marcosx2
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 85
Rejestracja: 27 maja 2007, 10:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Odp: Zastępniki kyodai oraz kulek.

Post autor: marcosx2 »

Awatar użytkownika
hiroshi007
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 190
Rejestracja: 11 lis 2008, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 11.10
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Zastępniki kyodai oraz kulek.

Post autor: hiroshi007 »

Silvervenom pisze:To ja się podepnę, ktoś orientuje się na czym ten Mahjong polega tzn. co dodaje, a co odejmuje ruch? Pozdrawiam
Chodzi o to żeby w jak najszybszym szasie znależć podobne do siebie kostki. Kostki nie mogą być zablokowane przez inne po bokach z obu stron.
Mój blog o KDE, Kubuntu:
http://konqiklub.ubucentrum.net
Awatar użytkownika
Silvervenom
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 62
Rejestracja: 05 lis 2009, 23:36
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Odp: Zastępniki kyodai oraz kulek.

Post autor: Silvervenom »

No tak tyle że niektóre kostki dodają a inne odejmują punkty ruchu, próbowałem to na logikę wziąć, ale pod koniec partii zawsze mi się ruchy kończą ;P
,,Żeby zepsuć system Linux trzeba nad tym popracować; żeby zepsuć system Windows wystarczy popracować na nim''
bear7
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 6686
Rejestracja: 20 sty 2009, 23:12
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: pwd

Odp: Zastępniki kyodai oraz kulek.

Post autor: bear7 »

Silvervenom pisze:No tak tyle że niektóre kostki dodają a inne odejmują punkty ruchu, próbowałem to na logikę wziąć, ale pod koniec partii zawsze mi się ruchy kończą ;P
To nie kostki dodają, czy też odejmują ruchy. To informuje Cię ile jest dostępnych kombinacji/ruchów na planszy. Czyli ile jest par. Albo ile pozostało możliwych ruchów. Czasami ilość ruchów się zwiększa, gdyż odblokowane zostały kolejne klocki i istnieją kolejne kombinacje itp itp.
O pomoc pytaj a forum, a nie przez PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości