Brak plików "live" na DVD.

Jeśli już na pewno nie da się umieścić posta wyżej.
Awatar użytkownika
jkrauser
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2011, 12:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: eudezet

Brak plików "live" na DVD.

Post autor: jkrauser »

Witam.

Jeśli powielam wątek to bardzo przepraszam ale nie mogę się doszukać na forum. Otóż ściągnąłem Ubuntu 11.04 PL, wypaliłem na płytce DVD i chciałem sprawdzić jak to będzie wyglądać. Wszystko jest ok, zbootowało płytę, widzę napis Ubuntu ale po pewnym czasie ładowania, wywala mnie (jeśli dobrze pamiętam) do BusyBoxa i pisze że nie ma plików "Live" by odpalić LiveCD i że mam wpisać "help" dla uzyskania komend. Wpisałem help, następnie "return", pokazało że brakuje jakiś plików (dość dużo tego było), wpisałem ponownie i złapał zwiechę, a na klawiaturze mrygał Caps Lock oraz Scroll Lock.

Wiecie co to może być za problem? I jeszcze dam specyfikację sprzętową: http://img24.imageshack.us/img24/8206/clipboard01gq.jpg
Awatar użytkownika
castor_troy
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 365
Rejestracja: 07 sty 2008, 20:51
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: ok. Bielska-Białej

Re: Brak plików "live" na DVD.

Post autor: castor_troy »

Płytka nie zawiera błędów?
Awatar użytkownika
jkrauser
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2011, 12:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: eudezet

Re: Brak plików "live" na DVD.

Post autor: jkrauser »

Raczej nie powinna. Gdy wkładam ją przy odpalonym XP to normalnie wyświetla się Menu Ubuntu z zapytaniami co chcę robić. Wybrałem opcję aby wypróbować i koniec. Te same błędy. Chyba że płyta jest fabrycznie skopana. Dla spokoju ducha pobrałem też wersję 10.4 i wypaliłem na CD. Śmiga jak złoto i nawet nie mogę sie doczekać kiedy to wgram. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostatnia deska ratunku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości