Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Aaaby..... Ogłoszenia drobne.
patrixon78
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2011, 13:57

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: patrixon78 »

@k2cl nie twierdzę, że moja pisownia jest idealna bo daleko mi do ideału. Ma na to wpływ za pewne fakt, że od wielu lat nie mieszkam w Polsce, a na codzień nie używam j. polskiego. Jeżeli uważacie, że robię tyle błędów to bardzo bym prosił o wskazanie gdzie te błędy robię. I jest to swego rodzaju "nagonka", ale z doświadczenia wiem jak jest na portalach. Palnie jeden twardogłowy coś na forum to reszta z jego otoczenia leci mu wtórować. Oj, wiele razy byłem tego świadkiem. Normalka. Czy to istotne w jakich działach udzielam się na forum? Czy jest tu podział przez to na bardziej i mniej wartościowych użytkowników? Zabieram głos tam gdzie uważam to za stosowne. Nie będę pisał bzdetów w konkretnych tematach tylko po to, ażeby zaistnieć. Linuksowo.pl wcale nie umiera tylko skupia raczej bardziej zaawansowanych użytkowników. Ja zaglądam tam codziennie i nie zauważyłem, żeby ostatnie wpisy były z przed kilku tygodni czy miesięcy. Forum Linuksowo.pl raczej nie trzyma się jednej dystrybucji, a takie mają mniejszą popularność. Ubuntu.pl trzyma się najpopularniejszej dystrybucji, ktora jest najbardziej przyjazna dla początkującego użytkownika i nie trzeba być orłem by szybko zostać "ekspertem" Ubuntu.
Nie zależy mi na zaistnieniu. Chciałem się przyłączyć do kilku projektów i pisałem już o tym. Dlatego wpadłem na pomysł, że może znajdą się chętni do zrobienia czegoś nowego. Sukcesem nazywasz założenie forum i prowadzenie go? No to gratuluję życiowego sukcesu o ile założyłeś to forum. Dla mnie prowadznie forum nie jest sukcesem, a raczej frajdą, a już w ogóle nie jest dla mnie sukcesem bycie moderatorem na forum ;) Sukcesem mógłbyś nazwać stworzenie własnej dystrybucji Linuksa, napisanie popularnej aplikacji na tą platformę. Przenoszenie wątków z działu do działu, powielanie i tłumaczenie poradników z zagranicznych for o Linuksie, "dokłuczanie" użytkownikom nie nazwałbym sukcesem. Nie dziwi mnie ta "nagonka" gdyż widzicie w tym konkurencję i odciąganie użytkowników od tego forum. Napisałem, że nie zamierzam konkurować z takim Gigantem jak Ubuntu.pl i nie zamierzam "przechwytywać" użytkowników, a może boli Was to co napisałem co wiele osób myśli o tym forum (bez urazy). Niestety nie macie dobrej opinii panowie, a przykładem jak potraficie się zachować jest ten właśnie wątek. Teraz proponuję sprawdzić wszystkie posty na tym forum i te same uwagi skierować do pozostałych użytkowników. Pozdrawiam.

Ps. Zarejestrowałem się tu już jakiś czas temu, ale moje błędy zaczęły komuś przeszkadzać dopiero gdy zamieściłem to ogłoszenie...hmmm...ciekawostka.
Dominbik
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Dominbik »

Mi twoje błędy nie przeszkadzają. Są akceptowalne, w zasadzie ich nie dostrzegłem, bo wszystko można spokojnie zrozumieć. Skoro masz już trochę narzędzi czemu nie postawisz już tego serwisu? Poza tym siła może być nawet w pojedycznej jednostce prowadzącej np. blog o tej tematyce na blogspot. wystarczy trochę trudniejszych tutoriali, niełatwo dostępnych w internecie. pytanie tylko o wiedzę, dlatego na twoim miejscu - zgłębiałbym ją jeszcze, by jako założyciel reprezentować poziom, móc pisać materiały i mieć rozeznanie w temacie. a nie na zasadzie; zarzucę pomysł, coś tam zrobie i ludzie się rzuca jak na mięso odwalając robotę. nie możesz pomóc np. wiki archa czy DDTP prawda? lepiej robić jakiś własne widzimisie skatalogowane i przydatne tylko dzięki potędze mechanizmu google. jest trochę osób przesiadujących np. na IRC gentoo,archa po pracy wieczorem pomagając ludziom na IRC, pisząc wiki, tworząc pakiety itd.. - nawet developerzy. bez tego Linux by nie istniał. każdy skromnie robi swoje, mozolnie siedząc nikt nie ogłasza wszem i wobec jakiegoś nowego projektu. dlatego nie dziw się i nie obrażaj na krytykę i pogardę, bo to naturalne, że u ludzi na pewnym poziomie takie mało skromne o ułańskiej fantazji a bez wiedzy zachowanie wywołuje dezaprobatę, śmiech i właśnie pogardę. poczytaj sobie o blogu Michała Zalewskiego (odnośnie mocy serwisu jednostki), lub przykładzie Jobsa którym ludzie się jarają - zapominając o naprawdę skromnych geniuszach typu Dennis Ritchie. o tym było nawet na jakiś demotywatorach etc.. gdyż rok ich śmierci był ten sam. ale myk polega na tym, że o Jobsie powstały książki a o drugim Panu mało kto pamięta.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2012, 22:43 przez Dominbik, łącznie zmieniany 1 raz.
patrixon78
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2011, 13:57

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: patrixon78 »

@Dominbik masz bardzo dużo racji w tym co piszesz. Wspomniałem, że nie jestem ekspertem, a Serwis ma być nie tylko o Linuksie. Czyż nie? Uważasz, że za mało wnoszę? Gdybym szukał jeleni to bym nie szukał "partnerów". Ja coś wnoszę i partner coś wnosi, czyż tak nie powinno być? Załóżmy, że ja wnoszę hosting, domenę, skrypt (który kosztuje sporo), swoją pracę przy skrypcie i promocji w sieci, oraz chęć dokształcania się wśród bardziej doświadczonych partnerów w zakresie Linuksa. Czy to wciąż za mało czy nadal chcecie się czegoś uczepić? W takim razie co partner według Was powinien wnieść? aaaa rozumiem, powinien przyjść na gotowe, a i najlepiej, ażeby serwis zarabiał i żeby partner dostał z miejsca połowę dochodu za to, że łaskawie raczył się pojawić?...ciekawe podejście...
Dominbik
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Dominbik »

nie, bo większość dobrych osób w open source i Linuxie robi za darmo, z satysfakcji i po prostu przez zajawkę na tym punkcie. to jest podejście - większośc najlepszych rzeczy powstała tu właśnie bez udziału komercji. ja hosting, domenę i skrypt (są dobre darmowe-dużo serwisów na tym stoi np. dug.net.pl) zmieściłbym się w 25zł w skali roku. (na pewno 1 rok, domena w ovh.pl bodajze ~16zł)Chyba, że byłaby duża ilość odwiedzin. więc nie przywołuj tutaj kwestii finansowej, bo każdy ogarnięty linuxiarz/koder postawi taki serwis do tej kwoty. wątpię byś kogoś znalazł jeżeli nie wykonasz sam pierwszego kroku. przynajmniej niech ten serwis już będzie online to może ludzie zaczną coś pisać. coś liberalnego, ale i tak marnie to widzę.
patrixon78
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2011, 13:57

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: patrixon78 »

Co do serwisów to proszę Cię, ale nie pisz mi o kosztach hostingu 25 zł na rok bo piszesz teraz jakbyś miał conajmniej żółtodzioba w tej kwestii przed sobą. Może masz pojęcie w kwestii Linuksa i wielu innych rzeczy, ale widać, że niewielkie w kwesti budowania portali, etc. Nie ma skryptów darmowych, które dorównają skryptom takim jak vBulletin czy Invision Power Board. Nie ma dobrego hostingu za 25 zł na rok. Można na darmowym jak Ubuntu.pl, a można jak debian.linux.pl, który to serwis stoi na vBulletin. Dziekuję za porady Tobie i za uwagi pozostałym co do mojej osoby, wykształcenia, pisowni, zachowania, wiarygodności, itp., itd. Postaram się wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
luk1don
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1768
Rejestracja: 07 lis 2008, 16:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: luk1don »

patrixon78 pisze:O Open Source, Linuksie, metodach i możliwościach zastosowania, budowaniu (doboru sprzętu pod Systemy Linux), z chatem, galerią, blogami użytkowników, oraz forum fanbojów nie tylko Linuksa. Ze swojej strony wnoszę domenę, hosting, skrypt vBulletin Publishing Suite, chęci do pracy, wciąż rosnacą wiedzę w zakresie Open Source ;). Zainteresowanych po wiecej informacji zapraszam na PW lub GG 31485773. Pozdrawiam.
Takich serwisów jest mnóstwo, a jak dobrze poszukasz to jeszcze więcej :razz: Trochę ciężko moim zdaniem będzie ci wejść w taką jakby konkurencję, ale jak masz czas to powodzenia, a użytkowników dużo? tak tylko się wydaje, wcale nie ma ich tak dużo. Musisz też raczej zdefiniować dokładniej o czym to będzie bo o open source to prowadzą wszędzie blogi, ale bardziej szczegółowo, więc co to taka tajemnica, jak nazwałeś tą domenę? Co do kosztów to wszystko można zrobić za darmo, tak dokładnie: darmowy hosting, darmowa domena, bez reklam, darmowy skrypt, phpBB3 jest dobry, ma mnóstwo dodatków i jest wydajny, generuje mało zapytań, a nowe VBulletiny takie jakieś przeładowane, blogi? wszędzie masz moduły blogów - wszystko ze szczerego zamiłowania do Linuksa i na takie coś to się piszę :-D
patrixon78
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2011, 13:57

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: patrixon78 »

Wszystko non-profit ze szczerego zamiłowania do Linuksa, Open Source i nie tylko. Nie chcę na tym zarabiać, a jakiekolwiek wływy z reklam czy czegokolwiek w przyszłości chciałbym przeznaczyć na dotowanie Open Source. Nie chcę się określać bo skoro szukam partnerów to można podjąć ostateczną decyzję wspólnie. Bulletin przeładowany bolg? Pracowałeś z tym skryptem? Nadal mnie darmocha (hosting) nie przekonuje bo znam realia i nie robię tego od wczoraj. Posiadam kilka domen, ale mogę dokupić jeżeli ewnetualny partner chciałby mieć wpływ na nazwę domeny. Na tym polega według mnie partnerstwo. Podejmowanie wspólnych decyzji. Na gotowca to każdy może przyjść. Chcę coś zacząć z ludzmi od początku. W innym przypadku założyłbym to sam i nie szukał partnerstwa tylko zapraszał na nowo powstały serwis.
Dominbik
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Dominbik »

patrixon78 pisze:Co do serwisów to proszę Cię, ale nie pisz mi o kosztach hostingu 25 zł na rok bo piszesz teraz jakbyś miał conajmniej żółtodzioba w tej kwestii przed sobą. Może masz pojęcie w kwestii Linuksa i wielu innych rzeczy, ale widać, że niewielkie w kwesti budowania portali, etc. Nie ma skryptów darmowych, które dorównają skryptom takim jak vBulletin czy Invision Power Board. Nie ma dobrego hostingu za 25 zł na rok. Można na darmowym jak Ubuntu.pl, a można jak debian.linux.pl, który to serwis stoi na vBulletin. Dziekuję za porady Tobie i za uwagi pozostałym co do mojej osoby, wykształcenia, pisowni, zachowania, wiarygodności, itp., itd. Postaram się wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Pozdrawiam.
o to widzę, że serwis będzie bardzo duży i często uczęszczany. gdybyś wykazał się odrobioną niekonwencjalnego myślenia;
-domena w ovh kosztuje 12.16 PLN
-zostaje 10zł na serwer, który można wykombinować za darmo (wystarczy pogadać trochę w linuxowych środowiskach na mały serwis ludzie udostępniają).samemu założyć lub podpiąc domenę pod jakiś tani hosting

dobry portal to nie super płatny skrypt a ludzie i atmosfera. i dug.net.pl porównując do debian.linux.pl wcale nie jest gorszy przez to, że posiada darmowy skrypt. jako użytkownik jednego i drugiego muszę powiedzieć, że na żadnym z tych skryptów nie czuję dyskomfortu czy odczucie by darmowy PunBB itd... był gorszy. tak samo jak to forum jedzie na darmowym skrypcie i wiele innych np. https://bbs.archlinux.org/ na FluxBB

ale widzę, że to będzie jakiś duży portal z najlepszymi i najdroższymi technicznymi rozwiązaniami domena w home.pl i jakiś serwer w chmurze tak? no ciekawe czy po tym określa się dobry portal. jeszcze płatny OS najlepiej na serwerze.
patrixon78
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2011, 13:57

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: patrixon78 »

o to widzę, że serwis będzie bardzo duży i często uczęszczany. gdybyś wykazał się odrobioną niekonwencjalnego myślenia;
-domena w ovh kosztuje 12.16 PLN
-zostaje 10zł na serwer, który można wykombinować za darmo (wystarczy pogadać trochę w linuxowych środowiskach na mały serwis ludzie udostępniają).samemu założyć lub podpiąc domenę pod jakiś tani hosting
To nie są żadne argumenty i po co takie uwagi? Ile z tych wszystkich serwisów jest na takich hostingach? To nie byłby mój pierwszy projekt kolego. Oczywiście, że portale tworzy społeczność. Debian Users Gang ma najlepszą opinię wśród wszystkich Polskich serwisów i na linuksowo.pl jest bardzo fajna atmosfera. Nigdy mi się nie zdarzyło i nie byłem świadkiem, aby na linuksowie ktoś był napiętnowany za cokolwiek. Ludzie potrafią po raz któryś z kolei zadawać podobne pytanie i nie odsyła się ich do jakiegoś niezaktualizowanego tematu z czym się spotkałem na niektórych forach ;). Nie zauważyłem też, żeby ktoś wywyższał się w jakikolwiek sposób. To się nazywa dobra atmosfera. Dobry portal określa się nie tylko po atmosferze. Liczy się głównie zawartość, atmosfera, wygląd i działanie. Darmowy lud najtańszy hosting = kiepskie działanie. Przerabiałem to wiele razy kolego. To mój zawód. To co Ty tu proponujesz jest właśnie kiepskie.
Dominbik
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Dominbik »

dobra pomijam atmosferę i sprawy społeczności na polskich serwisach. koniec offtopu z mojej strony. ciekawi mnie tylko jak Ci to wypali z kimś od początku, jaką popularność osiągniecie.
płatny silnik, dobry hosting to nie wszystko. lepszy mały początek strumienia. który potem zamieni się w rzekę. daj potem linka. sam na początku postawiłbym pewnie taki serwis na desktopie w domu lub serwerze kolegi. domena jak pisałem wcześniej <15zł
patrixon78
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 38
Rejestracja: 27 lis 2011, 13:57

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: patrixon78 »

Nie oczekuję wkładu finansowego ze strony partnera, więc raczej to nie jest istotne jaki skrypt i jaki hosting. Popularność już zależy od treści, użytkowników oraz mojej pracy włożonej w promocję serwisu. Do tej pory raczej nikt nie narzekał na moją pracę. Jeżeli za coś się biorę to chcę to robić porządnie, a nie na gie...wnianym hostingu i darmowej domenie. Mam szacunek do siebie i do użytkowników. Jak pisałem wcześniej, nie stawiam serwisów od wczoraj i wiem jak działają darmowe hostingi itp. Off top? Myślę, że Twoje posty są na temat, czego nie można powiedzieć o niektórych powyżej. Przynajmniej możemy prowadzić normalną konwersację nie kwestionując swojego wykształcenia ;)
kacpeer537
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2012, 00:15
Kontakt:

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: kacpeer537 »

A jak później z podziałem zysków?
Awatar użytkownika
Linuxoholic
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 258
Rejestracja: 17 mar 2012, 12:47
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Rybnik

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Linuxoholic »

Co do reklam, też warto się zastanowić, one nie przyciągają użytkowników, lecz odpychają. Zdecydowanie należę do użytkowników, którzy omijają serwisy z nadmiarem reklam migających, wkurzających. Jeśli już chcesz zamieszczać reklamy, to polityka odnośnie reklam musi być stanowcza i brutalna, jak np FB, żadne reklamy tam nie wyskakują z ekranu, wszystkie malutkie, nie migające, prawie niezauważalne.
A serwis jeśli ma być o tematyce Open Source, to dla dobrego przykładu powinien stać na otwarto źródłowych rozwiązaniach, w przeciwnym razie zalatuje hipokryzją.
Awatar użytkownika
luk1don
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1768
Rejestracja: 07 lis 2008, 16:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: luk1don »

kacpeer537 pisze:A jak później z podziałem zysków?
Ten mnie rozwalił :-D Człowieku wstyd brać za to pieniądze...
Awatar użytkownika
Linuxoholic
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 258
Rejestracja: 17 mar 2012, 12:47
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Rybnik

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Linuxoholic »

To jego pierwszy post, zaczynam podejrzewać, że tylko po to się zarejestrował, hehehe.
Dominbik
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Dominbik »

poszukiwacz jeleni. co do reklam to sam nie omijam bo mam Adblocka
Awatar użytkownika
Linuxoholic
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 258
Rejestracja: 17 mar 2012, 12:47
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Rybnik

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Linuxoholic »

Dominbik pisze:co do reklam to sam nie omijam bo mam Adblocka
Chodziło mi o to, co strona sobą reprezentuje, polityka jej istnienia, czy szanuje użytkownika, czy ma tylko na nim zarobić, gdzie jest idealna granica?
Dominbik
Wytworny Kaczor
Wytworny Kaczor
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2010, 08:31
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Dominbik »

a rozumiem. no tak te najbardziej profesjonalne mają bardziej wysublimowane te reklamy
Awatar użytkownika
Diseant
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 127
Rejestracja: 22 cze 2010, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: LXDE
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: Diseant »

Zawsze autor serwisu może zainteresować się reklamami od Google. Z początku zawsze jest trudno, lecz jeżeli serwis zyska wysoką oglądalność - zyski śmiało będzie można inwestować w wolne oprogramowanie.

Sam zajmuje się budową serwisów, choć nie posiadają zbytnio dużej popularności. Są to typowe serwisy niszowe, aczkolwiek zawsze przykładam się do swojej pracy. Jako, iż nie lubię żadnych PHPBB czy innych systemów forów, ze znajomym budujemy własny system globalny. Nie jest to może jakiś wyszukany system, aczkolwiek nie powoduje żadnych błędów i co najważniejsze - wszystko jest ze sobą połączone (system newsów, rejestracja czy pobieranie danych z innych serwisów/serwerów). Jeżeli nie masz pojęcia o budowie systemu forum/newsów - zainteresuj się darmowymi systemami typu PHP-Fusion. Może i nie jest jakoś doskonały, aczkolwiek według mojego odczucia - jest jednym z najbardziej czytelnych i pozbawionych zbędnych pierdół, którymi naszpikowany jest PHPBB czy Ip Board.

Zawsze możesz poszukać kogoś do pomocy w budowaniu unikalnego systemu forum, aczkolwiek pamiętaj, iż nie jest to banalna praca - choćby ze względu na projektowaniu systemu zabezpieczeń, których nie mogą lub nie powinny przejść praktycznie żadne niepożądane osoby, co w przypadku czystego PHPBB nie ma miejsca (przykładem może być ostatni atak na to forum).

Szczerzę życzę szczęścia i powodzenia, lecz konkurencja (którą właściwie można tak nazwać) jest duża i szanse przebicia są bardzo małe. Musisz czymś zabłysnąć - właśnie na przykład swoim systemem forum lub brakiem uciążliwych reklam, które często występują.

Pozdr.
Awatar użytkownika
JSokol
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 67
Rejestracja: 18 mar 2010, 10:57
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 14.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Down under
Kontakt:

Re: Poszukuję Partnerów do tworzenia serwisu.

Post autor: JSokol »

Masakra... Wystarczy przeczytać kilka postów autora tematu żeby skutecznie się zniechęcić do tego, co ma zamiar tworzyć bądź już tworzy. Zero pokory, zero wyczucia. Nie żebym źle życzył, bo sam prowadzę (już sporych rozmiarów) projekt któremu źle życzono na starcie, a mimo to "dałem radę", ale czasem trzeba posłuchać tego, co ludzie mają Ci do powiedzenia i nie traktować każdej uwagi jako ataku (choć czasem te uwagi mogą być dosadne). Jak już przeanalizujesz i zrozumiesz wszystko co Ci tutaj napisano, to wyciągnij z tego wnioski i wtedy walcz o swoje. Powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości