Facerbook, Youtube web apps -odinstalowanie

Tematy specyficzne dla poszczególnych window managerów: KDE, GNOME, XFCE, Fluxbox, Blackbox, IceWM, WindowMaker, itd. - wszystko tutaj.
Awatar użytkownika
Mac88
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 227
Rejestracja: 22 maja 2009, 19:42
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Facerbook, Youtube web apps -odinstalowanie

Post autor: Mac88 »

Witam. Wraz z Ubuntu 12.10 pojawiła się możliwość wrzucania skrótów strona na pasek unity. Jakiś czas temu się skusiłem. Po pewnym czasie usunąłem. Wczoraj wszedłem do dconf (com/canonical/unity/webapps) ustawiłem wartości domyślne. Następnie wchodząc na Facebook i Youtube kliknąłem instalację. TEraz hmm coś dziwnego się dzieję z tym udogodnieniem. Gdyż nie mogę usunąć skrótów z Unity (z paska zniknął) ale w panelu głównym nadal jest. W centrum oprogramowania śladu nie ma po wpsianiu facebook. A wchodząc na strony Facebook czy Youtube co chwile program pyta czy chce skożystać z funkcji, a na Youtube pytanie czasem samo się po niecałej sekundzie chowa.... Dzisiaj np system pyta już tylko zainstalować skrót, nawet nei ma opcji rezygnacji, tylko przypomnienia później....

http://s9.postimage.org/42ks8gu3j/Zrzut ... _11_24.png
Facebook mimo że jest w systemie (nie wiem jak go usunąć) też co chwile pyta o instalację. Mimo że istnieje tylko wybór opcji zapytaj później lub instalacji :
http://s7.postimage.org/fimbvfl0r/Zrzut ... _08_54.png
Awatar użytkownika
baserone
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 63
Rejestracja: 25 sie 2012, 18:36
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Facerbook, Youtube web apps -odinstalowanie

Post autor: baserone »

Ustawienia systemu, konta sieciowe i moderuj sobie :P
Kiedyś nie byłem pewny co do Linuxa teraz linux ponad wszystko :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Środowiska graficzne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości