Suwałki

A tutaj możesz znaleźć życzliwego sąsiada.
amstrong
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2007, 16:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Suwałki

Post autor: amstrong »

Od 4 lat z Ubuntu, po drodze parę innych systemów. Mogę pomóc w instalacji, konfiguracji oraz migracji z systemu Windows. Odpowiem na pytania odnośnie systemu i problemów z migracji z Windows. Email: marvick85[at]gmail.com
PaulinaJ
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2012, 20:25
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Suwałki

Post autor: PaulinaJ »

Ubuntu posiadam od kilku miesięcy więc zamiast pomagać częściej będę potrzebowała pomocy pozdrawiam Paula
amstrong
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2007, 16:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Suwałki

Post autor: amstrong »

Nie widzę problemu aby razem stawiać czoła wyzwaniom. Mam nadzieję, że jest więcej użytkowników i zwolenników OpenSource w Suwałkach. W chwili obecnej Kubuntu 12.04 na maszynie Asus UL50VT hybridgraphics. Jakby było nas więcej, można byłoby zorganizować spotkanie przy piwku.
Pozdrawiam
PaulinaJ
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2012, 20:25
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Suwałki

Post autor: PaulinaJ »

Kiedyś byłam na forum Mandrivy i był ktoś z Suwałk więc jest nas troje w Suwałkach . Ja niedawno nabyłam Dell'a Vostro 1440. Mój mail na wszelki wypadek paulinajankowskaa@gmail.com
pablo230383
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2012, 11:07
Wersja Ubuntu: 11.04

Re: Suwałki

Post autor: pablo230383 »

Witam Linuksiarzy! Ja jestem z Jeleniewa napewno nikogo nie znajdę z tym systemem tu.. więc jeśli można podłączę się jako dalszy sąsiad;) ja niestety mam problemy z wifi gdyż moja karta Atheros AR9285 w lenovo B575 ma hardblocka na wifi i żadne stery nie mogę uruchomić..koledzy z forum podpowiadali różne opcje i niestety nic nie działa ale ponoć install Win7 i zgranie ster pomaga..obaczę jeszcze nie zabrałem się za to bo i tak zbyt dużo zdrowia straciłem ostatnim czasem:) Pozdrawiam i zycze miłego korzystania z linuxa
amstrong
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2007, 16:38
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: KDE Plasma
Architektura: x86_64

Re: Suwałki

Post autor: amstrong »

Witam sąsiada.
W moim Asusie działa ta sama karta wifi "Karta Atheros AR9285 Wireless Network Adapter" - żadnych problemów mi nie sprawiała. Co innego hybrydowa grafika :(.

Pozdrawiam
PaulinaSuwałki
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 12
Rejestracja: 06 lis 2012, 11:28
Płeć: Kobieta
Wersja Ubuntu: 10.10
Lokalizacja: Londyn

Re: Suwałki

Post autor: PaulinaSuwałki »

Czy ktoś mógłby zajrzeć do mojego ubuntu? Nie moge robić aktualizacji i pojaiwiają się błędy np. nie wyszukuje mi sieci WIFI. Pewnie ja coś zrobiłam ale nie mogę tego odkręcić.
Awatar użytkownika
latirro
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 29
Rejestracja: 14 maja 2009, 13:10
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Kontakt:

Re: Suwałki

Post autor: latirro »

rowniez jestem z bliskich okolic suwalk, z ubuntu korzystalem z doskoku w wolnej chwili, a teraz pozostane przy nim juz chyba na stale. Jesli ktos mialby chec podyskutowac, poradzic sie to zapraszam na priv, moze bardzo zaawansowanym uzytkownikiem nie jestem ale przy pomocy googla i cierpliwosci wiele mozna zdzialac:) pozdrawiam i zapraszam do obejrzenia efektow mojej pracy nad ubuntu na YT, uzytkownik latirro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sąsiedzi :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości