Ubuntu One - promocja.

Tylko tematy nie mieszczące się powyżej.
Knypolek
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:20
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Ubuntu One - promocja.

Post autor: Knypolek »

Witajcie.

Zauważyłem ostatnio promocję dot. Ubuntu One - przy kupnie dowolnego utworu z Ubuntu One Music Store dostajemy darmowy streaming na pół roku i 20GB miejsca.

Czy ktoś z Was to eksplorował? Nie ma z tym problemu w naszym kraju? W jaki sposób można kupić utwory? Czy 20 GB dostajemy dożywotnio, czy też na pół roku? Czy ta przestrzeń jest dodawana do naszej przestrzeni dyskowej (Ubuntu One), którą już mamy, czy muzyka jest przechowywana gdzie indziej?

Jeżeli była o tym gdzieś mowa, to przepraszam i proszę o zamknięcie tematu, ale nie znalazłem o tym wzmianki.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dwimenor
Przebojowy Jelonek
Przebojowy Jelonek
Posty: 1260
Rejestracja: 18 mar 2008, 16:14
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.10
Architektura: x86_64

Re: Ubuntu One - promocja.

Post autor: Dwimenor »

Czy ktoś z Was to eksplorował?

tak
Nie ma z tym problemu w naszym kraju?
Płaciłem paypalem, zero problemów. Wszystko po zakupie się ściągnęło na dysk i dodało się do biblioteki mediów rhythmboxa.
Dostępne jest też oczywiście przez interfejs www usługi, albo pliki bezpośrednio na dysku
W jaki sposób można kupić utwory?
Ubuntu One Music Store
Czy 20 GB dostajemy dożywotnio, czy też na pół roku?
Na pół roku
Czy ta przestrzeń jest dodawana do naszej przestrzeni dyskowej (Ubuntu One), którą już mamy, czy muzyka jest przechowywana gdzie indziej?
Te 20 giga dodawane jest do podstawowego konta 5 giga. Żeby ci przypadkiem miejsca na zakupioną muzykę nie zbrakło.
http://ubuntuone.com/5ej3zS5LrPIIIAnqB6XkKP
Poniższe zdanie jest fałszywe.
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Knypolek
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2010, 21:20
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: Ubuntu One - promocja.

Post autor: Knypolek »

Dzięki wielkie.

Czy jest ktoś kto płacił kartą? Jak to wygląda w naszym kraju? Dopytuję, bo nie miałem za bardzo do czynienia z takimi płatnościami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości