zlecę napisanie proramu

Aaaby..... Ogłoszenia drobne.
Paweł Gołota
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2006, 15:26
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.10
Środowisko graficzne: GNOME
Kontakt:

zlecę napisanie proramu

Post autor: Paweł Gołota »

Witam serdecznie kolegów.
Dawno mnie tu nie było (rodzina praca itp), ale z linuxaie zrezygnowałem jak dotąd... :)

Ale do rzeczy przymierzam się do budowy prostego w sumie urządzenia mechanicznego, które jednak będzie wymagało współpracy z komputerem,
a że jakoś z Windowsem się nie lubię, chciał bym by oprogramowanie to działało pod kontrolą linuksa (debian, ubuntu, mint lub każdy inny).
Więc zlecę odpłatne wykonanie programu.
Program ma wykreślić wykres i na bieżąco pokazywać minimum dwa może cztery parametry odczytane z zewnętrznego urządzenia poprzez port usb lub com (albo z obu - elektronika się buduje).
Oczywiście do wykreślenia wykresu na dostarczonych z zewnątrz danych będzie musiał zrobić proste obliczenia matematyczne.

Chciał bym by program działał w trybie graficznym (preferuję Gnome) oraz w konsoli (choć na początek może być i sama konsola). lub tylko w trybie graficznym,
Program ma być nie skomplikowany, zresztą też nie będzie miał dużo do roboty :). Ja niestety nie bardzo się czuję na siłach, i nie bardzo mam czas na naukę programowania :)

reszta na priv

pozdrawiam Paweł G
Awatar użytkownika
ethanak
Wygnańcy
Posty: 3054
Rejestracja: 04 gru 2007, 13:19
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: zlecę napisanie proramu

Post autor: ethanak »

Więcej danych podaj - może być na priv.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica ogłoszeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości