Łomża

A tutaj możesz znaleźć życzliwego sąsiada.
janex93
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 9
Rejestracja: 31 sie 2008, 18:33
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 9.04
Środowisko graficzne: GNOME

Łomża

Post autor: janex93 »

Jeśli ktoś życzy sobie Ubuntu, Kubuntu, lub Xubuntu w Łomży lub okolicach, to zapraszam do kontaktu. Mam kilka wersji oryginalnych UBU 9.04, w razie zainteresowania będziemy kopiować :P W przypadku kopiowanych płytek należy zwrócić czystą płytę w zamian za Ubuntu. Wszelkie problemy konfiguracyjne, pomoc, dobranie sprzętu itp. oraz chęć dostania takiej płytki można kierować pod mój adres kontaktowy:
mail: perunes@gmail.com
tel. 608649031
Awatar użytkownika
stachu_44
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 11
Rejestracja: 22 sty 2010, 23:25
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Odp: Łomża

Post autor: stachu_44 »

W razie czego też służę pomocą w miarę umiejętności :grin:
panteon4@tlen.pl
Awatar użytkownika
lidergt
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2007, 00:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Odp: Łomża

Post autor: lidergt »

Czyżby w Łomży umarł ,,śmiercią naturalną" zespół ludzi, którzy używają Linuxa Ubuntu?
Odezwijcie się tu lub do mnie na pw. Działajmy razem w Łomży i rozpowszechniajmy ten system, który przecież nic nie kosztuje i jest za darmo. Pomagajmy ludziom, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z Linuxem Ubuntu. Stwórzmy zespół, który będzie się na wzajem wspierał i pomagał sobie i innym użytkownikom tego darmowego systemu.

Linuxiaże łączmy się :)
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
grzybek6
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2008, 12:17
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 12.04
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86

Re: Łomża

Post autor: grzybek6 »

Cóż ja z Łomży nie jestem ale jest to najbliżej znajdujące się miasto z podanej listy tematów. Jakieś pięć lat temu używałem Ubuntu ale tylko tymczasowo. Jednak muszę przyznać że najnowszy polski remiks 12.04 Przyjazny Puchacz naprawdę daje radę i myślę, że tym razem zostanę z linuchem na dłużej.
Pozdro
assan18
Sędziwy Jeż
Sędziwy Jeż
Posty: 59
Rejestracja: 03 lis 2013, 18:07
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Architektura: x86_64

Re: Odp: Łomża

Post autor: assan18 »

lidergt pisze:Czyżby w Łomży umarł ,,śmiercią naturalną" zespół ludzi, którzy używają Linuxa Ubuntu?
Odezwijcie się tu lub do mnie na pw. Działajmy razem w Łomży i rozpowszechniajmy ten system, który przecież nic nie kosztuje i jest za darmo. Pomagajmy ludziom, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z Linuxem Ubuntu. Stwórzmy zespół, który będzie się na wzajem wspierał i pomagał sobie i innym użytkownikom tego darmowego systemu.

Linuxiaże łączmy się :)
Nie umarłeś kolego ja jestem z łomży i co jakiś czas jak mnie najdzie instaluje sobie linuxy na komputerach ale niewiele o nich wiem.
kapuss
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2014, 20:09
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 10.04
Środowisko graficzne: GNOME
Architektura: x86

Re: Łomża

Post autor: kapuss »

Witam, mieszkam w Łomży, czasu wolnego mam niewiele ale w razie problemów z Ubuntu chętnie pomogę.
Moja misja: "popularyzować linuxa", są już wyniki!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sąsiedzi :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości