PacSON - gra na androida

Miejsce, w którym użytkownicy forum mogą zaprezentować swoje własne projekty programistyczne.
TrolleY
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 160
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:40
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

PacSON - gra na androida

Post autor: TrolleY »

Witam :)

Razem z kolegami w ramach przedmiotu "Programowanie aplikacji mobilnych: Android" napisaliśmy gierkę używającą accellerometra. PacSON jest minigierką arcade w której wcielamy się w sympatyczną kulkę PacSONa. Nawiązuje ona koncepcyjnie do legendarnego PacMana. Na każdym poziomie musimy unikać duchów i zebrać wszystkie gwiazdki. Z każdym poziomem inteligencja oraz szybkość botów zwiększa się. Nasze osiągnięcia zapisywane są w high scores.

Będę wdzięczny za pobrania z google playa (im więcej pobrań do poniedziałku tym wyższa ocena :) ), oraz za feedback z ocenami, pomysłami co poprawić, ulepszyć, a także za ewentualne crash reporty (oby crashów jak najmniej :D)

Google play: https://play.google.com/store/apps/deta ... com.pacSON
Gihub z źródłami: https://github.com/trolleyyy/PacSON
Linux Mint 17 + Cinnamon (x64) / Windows 7 (x64)
Awatar użytkownika
KURCZAK
Piegowaty Guziec
Piegowaty Guziec
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2013, 13:43
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: 13.10
Środowisko graficzne: Unity
Architektura: x86_64
Kontakt:

Re: PacSON - gra na androida

Post autor: KURCZAK »

Zredukuj ilość Getterów/Setterów(tam gdzie ich nie potrzebujesz) do minimum. W Androidzie nadmierne 'obudowanie' zmiennych w klasach, a co gorsza stałych statycznych, może mocno spowolnić aplikacje.
TrolleY
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 160
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:40
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: PacSON - gra na androida

Post autor: TrolleY »

Dzięki za poradę, ogólnie przydałoby się tam trochę refactoringu i pewnie zajmę się tym jak będę miał trochę czasu (sesja is coming!)
Linux Mint 17 + Cinnamon (x64) / Windows 7 (x64)
Awatar użytkownika
xxx666xxx
Wygnańcy
Posty: 472
Rejestracja: 24 lut 2013, 16:36
Płeć: Mężczyzna
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64
Lokalizacja: Jestem nomadem...

Re: PacSON - gra na androida

Post autor: xxx666xxx »

Jak to mawiają "pamiętając o ogóle nie zapomnij o szczególe" więc jak możesz popracuj nad szatą graficzną menu bo to:

Kod: Zaznacz cały

https://lh4.ggpht.com/1RKRDPmHLBLRW9e4U_hAPSsFNhlE6L-ttAmuQEOhtoIVg-lcyPJtxWxnPkuoXGWb_Q=h310
przypomina mi coś jakby z Paint'a dzieło 5 latka :craz:
Laptop: Toshiba Satellite P75 / Intel i7 / 16GB DDR3 / 1TB SATA3 / Intel HD 4600 <= Debian 7.5 Wheezy MATE amd64.
TrolleY
Serdeczny Borsuk
Serdeczny Borsuk
Posty: 160
Rejestracja: 06 cze 2013, 12:40
Wersja Ubuntu: inny OS
Środowisko graficzne: Inne
Architektura: x86_64

Re: PacSON - gra na androida

Post autor: TrolleY »

Hehe, na szczęście to nie ja robiłem tą grafikę :D (ale jakbym ja zrobił ją to byłaby jeszcze gorsza o_0)

Na rzeczywistym urządzeniu to wygląda dużo lepiej, screen wyszedł tylko taki jaki wyszedł (robiłem screena przez eclipse).
Linux Mint 17 + Cinnamon (x64) / Windows 7 (x64)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasza twórczość”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości